Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą

amortizatorius sunkvežimiams

Pasirinkite savo transporto priemonę
Norint rasti amortizatorius sunkvežimiams ir komercinėms transporto priemonėms ir užtikrint visišką suderinamumą, prašome pasirinkti modelį.
1
2
3
Papildoma informacija
Užsisakyti amortizatorius sunkvežimių nebrangiai
  • Įsigyti amortizatorius komercinėms transporto nebrangiai su 200 dienų grąžinimo garantija
    Saugus užsakymas 200 dienų
amortizatorius sunkvežimiams katalogas - išsirinkite AUTODOC internetinėje parduotuvėje

amortizatorius geriausiems sunkvežimių prekių ženklams

Aukštos kokybės amortizatorius komercinėms transporto: geriausi prekių ženklai

Daugiau

amortizatorius sunkvežimiams: Geriausiai parduodami iš mūsų katalogo

Iš amortizatorius katalogo šios prekės buvo perkamos dažniausiai. Platus pasirinkimas iš geriausių prekės ženklų padės Jums išsirinkti geriausią pasiūlymą amortizatorius už gerą kainą.

Sunkvežimio amortizatorius yra pagrindinis pakabos elementas, kuris sugeria smūgius, kurie atsiranda dėl nelygaus kelio paviršiaus. Ši detalė palaiko automobilio stabilumą, sumažina stabdymo atstumą bei sumažiną korpuso svyravimus.

Sunkvežimių amortizatorių rūšys

Gamintojų kataloguose yra įvairios išvaizdos produktų:

  • Pneumatiniai. Šie amortizatoriai reguliuoja prošvaisą; jie palaiko tokį patį lygį nepriklausomai nuo apkrovos svorio. Šią detalę sudaro kompresorius, imtuvas, srovės kontrolės prietaisas, pneumatinės linijos ir oro paskirstymo mechanizmas.
  • Hidrauliniai. Jie gali būti vieno arba dviejų vamzdelių. Pirmieji yra palyginti nebrangūs. Antrieji gali atlaikyti daugiau darbo ciklų.

Taip pat kaip lengvųjų automobilių amortizatoriai, detalės skiriasi pagal ašį. Galite užsisakyti detales internetu su skirtingomis charakteristikomis:

  • Regresyvūs. Jie gerai dirba su vibracijomis riedant sunkvežimiams. Jie nepakankamai efektyviai absorbuoja smūgius vairuojant, pvz., važiuojant per tramvajaus bėgius ar susijungimus tarp betono plokščių.
  • Progresyvūs. Jie gerai sugeria smūgius, kai susiduria su kliūtimis. Manevruojant, leidžia tolygiai  riedėti sunkvežimiui.
  • Linijiniai. Jie apjungia aukščiau minėtas detalių savybes.

Gedimai ir jų priežastys

Dažniausiai detalių tarnavimo laikas yra daugiau nei 150 000 km. Tarnavimo laikas priklauso nuo kelio dangos sąlygų ir automobilio apkrovimo laipsnio. Dažna gedimo priežastis yra slėgio sumažėjimas dėl natūralaus nusidėvėjimo, korozija, arba tarpiklių deformacija. Dideli detalės mechaniniai pažeidimai gali atsirasti dėl eismo įvykio.

Kaip nustatyti gedimus

Detalės yra vientisos, todėl jų remontuoti nereikia. Keičiant detales, jos montuojamos poromis ant ašies: vienu metu galinius arba priekinius sunkvežimių amortizatorius.

Naujos detalės montuojamos, jeigu dėl mažiausių kliūčių yra sukeliama vibracija. Taipogi, gali atsirasti korpuso riedėjimas manevruojant, staigiai pradedant važiuoti ar stabdant. Detalė turi būti diagnozuota ir aptarnauta, jeigu stabdymo atstumas yra padidėjęs ir sunkvežimiui sunku išlikti eismo juostoje.

Detalių gedimas gali būti vizualiai nustatytas dėl netolygaus padangų nusidėvėjimo, ir nuotėkio ant korpuso. Jeigu sunkvežimyje yra pneumatiniai amortizatoriai, jie gali per anksti sugesti žiemos metu. Kadangi detalės yra jautrios žemai temperatūrai, sunkvežimis gali išsicentruoti.

AUTODOC patogus elektroninis apsipirkimas

Ieškote elektroninės parduotuvės su palankiomis kainomis ir aukštos kokybės produkcija? Tapkite AUTODOC klientu. Čia galėsite nusipirkti patikimų prekės ženklų sunkvežimių amortizatorius ir kitas detales. Akcijų metu Jūs galite užsisakyti viską ko Jums reikia dar pigiau. AUTODOC mus renkasi vertinantys laiką ir pinigus.