Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą

kintamosios srovės generatorius sunkvežimiams

Pasirinkite savo transporto priemonę
Norint rasti kintamosios srovės generatorius sunkvežimiams ir komercinėms transporto priemonėms ir užtikrint visišką suderinamumą, prašome pasirinkti modelį.
1
2
3
Papildoma informacija
Užsisakyti kintamosios srovės generatorius sunkvežimių nebrangiai
 • Įsigyti kintamosios srovės generatorius komercinėms transporto nebrangiai su 200 dienų grąžinimo garantija
  Saugus užsakymas 200 dienų
kintamosios srovės generatorius sunkvežimiams katalogas - išsirinkite AUTODOC internetinėje parduotuvėje

kintamosios srovės generatorius geriausiems sunkvežimių prekių ženklams

Aukštos kokybės kintamosios srovės generatorius komercinėms transporto: geriausi prekių ženklai

Daugiau

kintamosios srovės generatorius sunkvežimiams: Geriausiai parduodami iš mūsų katalogo

Iš kintamosios srovės generatorius katalogo šios prekės buvo perkamos dažniausiai. Platus pasirinkimas iš geriausių prekės ženklų padės Jums išsirinkti geriausią pasiūlymą kintamosios srovės generatorius už gerą kainą.

Sunkvežimio generatorius paverčia alkūninio veleno mechaninę energiją elektros srove. Šie įrenginiai reikalingi įkrauti akumuliatoriams, kurie paskirsto elektrą po skirtingas elektros įrenginių sristis automobilyje.

Sunkvežimių generatorių rūšys

Priklausomai nuo išvaizdos, įrenginiai gali būti suskirstyti į šias grupes:

 • Su šepetėliais. Jie dažniausiai yra kompaktiškis ir lengvi. Rekomenduojama išardyti šį įrenginį kartą per metus, norint patikrinti šepetėlių būklę, ar juos reikia pakeisti.
 • Be šepetėlių. Jų privalumas yra patikimumas ir patvarumas. Jiems priežiūra reikalinga prieš vasaros ir žiemos sezonus.

Kataloguose pateikiami prietaisai besiskiriantys šiais parametrais:

 • Įtampa. Gali būti 24 arba 28 V. Automobiliuose generatoriai dažniausiai būna 12V.
 • Elektros srovė. Gali siekti 55 arba 100 A.
 • Galia ir išmatavimai. Sunkvežimiuose montuojami didesni ir sunkesni generatoriai, nei lengvuosiuose automobiliuose.
 • Aušinimo rotoriaus vieta. Gali būti ant veleno, netoli korpuso priekio arba jo viduje. Antruoju atveju, vėdinimo rotorius montuojamas prieš rotorių arba ant galūnės.
 • Rotoriaus medžiaga. Dažniausiai naudojami plastikiniai arba metaliniai.
 • Guolio įtempėjo išvaizda. Gali būti dviems V-diržams, arba viengubas poli-V diržui.

Gedimai ir jų priežastys

Pagrindinių detalių pažeidimai gali būti, guolio įtmepėjo įtrūkimas dėl įprasto nusidėvėjimo arba netinkamo sumontavimo. Jeigu įrenginys turi šepetėlius, jie gali nusidėvėti bėgant laikui. Taip pat, drėgmė gali sukelti diodinio tilto trumpąjį elektros jungimą. Tokiu atvejų turite susisiekti su autoservisu: specialistai nuspręs ar keisti šias detales atskirai, ar visą komplektą. Antrasis variantas labiau rekomenduojamas, kai vidinė apvija yra pažeista, o tai atsitinka dėl elektros trumpojo jungimo automobilio elektros sistemoje.

Kaip aptikti gedimus

Sunkvežimių generatoriai neturi nustatyto aiškaus eksploatavimo laikotarpio. Tai reikėtų diagnozuoti naudojant specialų stendą, o diagnostika turi būti atlikta profesionalų. Jūs taip pat galite įrenginį patikrinti su voltmetru. Nustatykite variklio apsispukimų dažnį iki 3000 aps./min., įjunkite valytuvus, šildytuvą ir trumpąsias šviesas ir tada išmatuokite įtampą akumuliatoriaus gnybtuose. Nuokrypis nuo normos dažniausiai rodo remonto reikalingumą.

AUTODOC patogus apsipirkimas internetu

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite nusipirkti generatorių, kuris užtikrins nepertraukiamą elektros energijos tiekimą Jūsų sunkvežimiui. Užsisakykite internetu dabar ir Jūsų prekė bus pristatyta nedelsiant. Pasitikrinkite ar Jūsų prekei taikoma nuolaida. Taip Jūs galite papildomai sutaupyti. AUTODOC visada greitas ir pigus apsipirkimas.