0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą

oro džiovintuvas / kasetė sunkvežimiams

Pasirinkite savo transporto priemonę
Norint rasti oro džiovintuvas / kasetė sunkvežimiams ir komercinėms transporto priemonėms ir užtikrint visišką suderinamumą, prašome pasirinkti modelį.
1
2
3
Papildoma informacija
Užsisakyti oro džiovintuvas / kasetė sunkvežimių nebrangiai
  • Įsigyti oro džiovintuvas / kasetė nebrangiai su 14 dienų grąžinimo garantija
    14 dienų gražinimo terminas
  • Visada žema kaina oro džiovintuvas / kasetė sunkvežimių
    Geriausios kainos garantija
oro džiovintuvas / kasetė sunkvežimiams katalogas - išsirinkite AUTODOC internetinėje parduotuvėje

oro džiovintuvas / kasetė geriausiems sunkvežimių prekių ženklams

Aukštos kokybės oro džiovintuvas / kasetė komercinėms transporto: geriausi prekių ženklai

Daugiau
oro džiovintuvas / kasetė sunkvežimiams: Geriausiai parduodami iš mūsų katalogo
Iš oro džiovintuvas / kasetė katalogo šios prekės buvo perkamos dažniausiai. Platus pasirinkimas iš geriausių prekės ženklų padės Jums išsirinkti geriausią pasiūlymą oro džiovintuvas / kasetė už gerą kainą.

Sunkvežimiuose, kiek kitaip nei lengvuosiuose automobiliuose, yra naudojamos pneumatinės stabdžių sistemos. Oro džiovinimo filtras yra šios stabdžių sistemos dalis. Jo paskirtis pašalinti drėgmę iš oro esančio kompresoriuje. Tai sumažina korozijos atsiradimą ir brangų stabdžių sistemos remontą.

Oro džiovinimo filtrų rūšys

Pagrindinė sunkvežimio oro džiovinimo filtro dalis yra keičiama kasetė. Tai talpykla pripildyta granuliuotu užpildu, kuris sugeria drėgmę. Jie gali būti:

  • Ceolitiniai. Ilgai išlaiko džiovinimo savybes.
  • Silikono želiniai. Granulės atsparios mechaniniams pažeidimams.

Priklausomai nuo papildomų detalių komplektacijos:

  • Kombinuotieji su tepalų separatoriumi. Jame yra du filtrai. Vienas iš jų naudojamas pašalinti naftos teršalus iš oro prieš jam patenkant į sausinimo priemonę. Tai labai sumažina stabdžių sistemos detalių sugedimo galimybę, ko pasekoje sumažėja techninės priežiūros išlaidos.
  • Standartiniai. Jie atlieka tik tiesioginę funkciją. Jie yra daugiausiai ir dažniausiai parduodami ir yra labai nebrangūs.

Gedimai ir jų priežastys

Laikui bėgant absorbentas praranda savybes sugerti drėgmę. Tai yra dėl to, kad jis nuolat apdoroja labai didelius kiekius skysčių. Jeigu žiemą oro džiovinimo filtras sušąla, jis gali sugesti. Tai gali atsitikti tada, kai šildymas išjungtas.

Taip pat oro džiovinimo filtras gali nustoti veikti kai jo granulės pasidengia tepalu. To priežastis gali būti padidėjęs tepalo išleidimas iš kompresoriaus.

Oro džiovinimo filtras sunkvežimiuose gali nustoti veikti dėl atbulinės eigos vožtuvo gedimo. Ši detalė siunčia išdžiovintą orą į resiverį. Vožtuvas gali užsikimšti dėl netinkamo kompresoriaus veikimo.

Kaip aptikti gedimus

Resiveryje esantis kondensatas gali būti ženklas, kad reikia pakeisti kasetę. Norint tai patikrinti, atidarykite išleidimo vožtuvą. Tai turi būti daroma vadovaujantis gamintojo instrukcijomis. Resiveris turi būti tikrinamas kasdien. Užpildas turi būti keičiamas bent kartą per metus iki žiemos sezono pradžios. Oro džiovinimo filtras turėtų būti pakeistas yra yra vožtuvo gedimas.

AUTODOC patogus apsipirkimas internetu

Jūs norite įsigyti oro džiuvinimo filtrą ar kasetę savo sunkvežimiui? Užsisakykite internetu AUTODOC svetainėje dabar ir netrukus pristatysime Jums prekes. Gal reikia pagalbos išsirenkant tinkamą detalę? Mūsų kvalifikuoti klientų aptarnavimo specialistai bus laimingi, galėdami patarti. Ieškote kokybiškos detalės nebrangiai? Apsipirkite akcijų metu!

loader Prašome palaukti...

2 500 000 autodalių - raskite Jūsų automobiliui tinkamas autodalis.
Ieškoti autodalių

PRAŠYMAS TIPAS Pavyzdys
Atsarginės dalys Stabdžių diskas
Atsarginės dalys + Gamintojas Alyvos filtras VALEO
Atsarginės dalys + Automobilio gamintojas Uždegimo žvakė FORD
Atsarginės dalys + Prekės numeris Valytuvo gumelė 574247
Prekės numeris SKWIB-0940064
Prekės numeris + Gamintojas 574151 VALEO
OEN 091155731
OEN + Gamintojas 09117726 STARK