0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą

oro filtras sunkvežimiams

Pasirinkite savo transporto priemonę
Norint rasti oro filtras sunkvežimiams ir komercinėms transporto priemonėms ir užtikrint visišką suderinamumą, prašome pasirinkti modelį.
1
2
3
Papildoma informacija
Užsisakyti oro filtras sunkvežimių nebrangiai
  • Įsigyti oro filtras nebrangiai su 14 dienų grąžinimo garantija
    14 dienų gražinimo terminas
  • Visada žema kaina oro filtras sunkvežimių
    Geriausios kainos garantija
oro filtras sunkvežimiams katalogas - išsirinkite AUTODOC internetinėje parduotuvėje

oro filtras geriausiems sunkvežimių prekių ženklams

Aukštos kokybės oro filtras komercinėms transporto: geriausi prekių ženklai

Daugiau
oro filtras sunkvežimiams: Geriausiai parduodami iš mūsų katalogo
Iš oro filtras katalogo šios prekės buvo perkamos dažniausiai. Platus pasirinkimas iš geriausių prekės ženklų padės Jums išsirinkti geriausią pasiūlymą oro filtras už gerą kainą.

Variklio oro filtras yra variklio įsiurbimo sistemos dalis, kuri apsaugo sunkvežimio variklį nuo purvo taip prailgindamas tarnavimo laiką. Ši atsarginė detalė išfiltruoja svetimas daleles ir apsaugo variklį, kad į jį nepatektų kartu su oru.

Variklio oro filtro tipai sunkvežimiams

Gamintojų kataloguose yra du tipai šių atsarginių detalių:

  • Pagrindiniai. Jie tvirtinami oro filtro dėžutėje. Populiariausi yra cilindriniai su rėmu. Dažniausiai pagaminta popieriaus, galinčio išfiltruoti dulkes ir drėgmę. Filtrai dažniausiai tvirtinami su sandarikliais, kurie padidina sandarumą.
  • Papildomi (išankstiniai filtrai). Jie įdedami atskirai prieš pagrindinį filtrą. Šie filtrai naudojami, jeigu sunkvežimis dažnai naudojamas važiuojant bekele. Filtrai būna cilindro arba stačiakampio formos. Pastarosios kompaktiškesnės ir pigesnės.

Skirtingai negu lengvųjų automobilių variklio oro filtrai,sunkvežimių variklio oro filtrai turi didelius išmatavimus ir didelę filtravimo zoną. Tai tiesiogiai susiję su variklio dydžiu, kuo didesnė vertė, tuo didesni bendri filtro išmatavimai. Taip pat šios atsarginės detalės yra įvairių tankių ir pralaidumo ir t.t.

Gedimai ir jų priežastys

Nuolatos filtruojant dulkes atsarginė detalė užsikemša ir nesugeba įleisti oro. Dažniausiai ši atsarginė detalė turėtų būti keičiam po 10000 – 15000 km. Jeigu sunkvežimis nuolat važiuos bekele reikėtų keisti dažniau. Šiuo atveju naudojimo laikas sumažėją iki 5000 km.

Kartais naują filtrą sumontuoti tenka dėl mechaninio pažeidimo. Tai gali nutikti nelaimingo atsitikimo metu kai ant jo patenka vanduo ar alyva, o taip pat netinkamai sumontuojant filtrą.

Kaip aptikti gedimus

Pagrindiniai automobilio oro filtro keitimo ženklai yra didelis kuro sunaudojimas ir didelis triukšmas. Atsarginės detalės gedimas gali būti pastebėtas techninės priežiūros metu. Jis išimamas iš dėžutės ir patikrinamas ar nėra užsikimšęs ar pažeistas. Jeigu filtras užsikimšęs ar pažeistas, geriausia pakeisti jį nauju. To nepadarius, gali sugesti variklis. Suremontuoti variklį yra daug brangiau nei naujo variklio filtro.

„AUTODOC“ patogiam apsipirkimui internetu

Mūsų internetinėje svetainėje galite įsigyti oro filtrą, vandens siurblį, stabdžių diskus ar kitas sunkvežimių atsragines detales tik keletu paspaudimų. Kvalifikuoti klientų aptarnavimo specialistai bus laimingi galėdami suteikti visą reikalingą informaciją apie mūsų produktus bei papasakoti apie esamas akcijas ir padėti apsipirkti internetu. Pasirinkite AUTODOC: sunkvežimių priežiūra su mumis visada lengva ir pelninga.

loader Prašome palaukti...

2 500 000 autodalių - raskite Jūsų automobiliui tinkamas autodalis.
Ieškoti autodalių

PRAŠYMAS TIPAS Pavyzdys
Atsarginės dalys Stabdžių diskas
Atsarginės dalys + Gamintojas Alyvos filtras RIDEX
Atsarginės dalys + Automobilio gamintojas Uždegimo žvakė HYUNDAI
Atsarginės dalys + Prekės numeris Valytuvo gumelė 298W0136
Prekės numeris SKWIB-0940045
Prekės numeris + Gamintojas 575545 VALEO
OEN 1392219
OEN + Gamintojas 7711172853 STARK