Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą

oro filtras, vairuotojo kabina sunkvežimiams

Pasirinkite savo transporto priemonę
Norint rasti oro filtras, vairuotojo kabina sunkvežimiams ir komercinėms transporto priemonėms ir užtikrint visišką suderinamumą, prašome pasirinkti modelį.
1
2
3
Papildoma informacija
Užsisakyti oro filtras, vairuotojo kabina sunkvežimių nebrangiai
  • Įsigyti oro filtras, vairuotojo kabina komercinėms transporto nebrangiai su 200 dienų grąžinimo garantija
    Saugus užsakymas 200 dienų
oro filtras, vairuotojo kabina sunkvežimiams katalogas - išsirinkite AUTODOC internetinėje parduotuvėje

oro filtras, vairuotojo kabina geriausiems sunkvežimių prekių ženklams

Aukštos kokybės oro filtras, vairuotojo kabina komercinėms transporto: geriausi prekių ženklai

Daugiau

oro filtras, vairuotojo kabina sunkvežimiams: Geriausiai parduodami iš mūsų katalogo

Iš oro filtras, vairuotojo kabina katalogo šios prekės buvo perkamos dažniausiai. Platus pasirinkimas iš geriausių prekės ženklų padės Jums išsirinkti geriausią pasiūlymą oro filtras, vairuotojo kabina už gerą kainą.

Sunkiųjų automobilių salono filtras išvalo orą nuo dulkių, kurios patenka dėl nešvarių ir dulkėtų kelių per ventiliacines angas. Taip pat šis filtras apsaugo nuo kenkėjiškų cheminių medžiagų, tokių kaip išmetamosios dujos, žiedadulkės ar kitos alergizuojančios medžiagos.

Salono filtrų rūšys

Skirtingi gamintojai gali turėti skirtingas sudėtines filtrų detales:

  • Popieriniai. Jie apsaugo tik nuo dulkių ir suodžių, bet nėra brangūs.
  • Angliniai. Padeda apsaugoti saloną nuo dulkių, taip pat nuo toksiškų benzeno ir fenolio, azoto ir sieros oksido junginių. Taip pat gerai apsaugo nuo nemalonių kvapų. Šie filtrai kainuoja daugiau nei popieriniai filtrai.

Pagal valdymo būdą gali būti skirstomi į:

  • Mechaninius. Šie filtrai pašalina dideles daleles.
  • Absorbcinius. Šie filtrai turi papildomą anglies sluoksnį, kuris sugeria dujas ir nemalonius kvapus.
  • Elektrostatinius. Dėl įelektrinto filtro elemento, šie filtrai pritraukia ir sulaiko net pačias mažiausias detales. Jie labai efektyvūs.

Filtrai gali turėti skirtingą formą ir storį, taip pat kaip ir lengvųjų automobilių filtrai.

Gedimai ir jų priežastys

Automobilį naudojant filtro paviršius užsikemša, ypatingai jeigu turi sąlytį su vandeniu ir tepalais. Keitimo dažnumas turėtų būti kartą per metus prieš vasaros sezoną. Jeigu sunkvežimis naudojamas dulkėtuose keliuose pakeisti filtrą reikėtų dvigubai dažniau. Filtro korpusas gali būti mechaniškai pažeistas neteisingai jį sumontuojant ar eismo įvykio metu.

Kaip nustatyti gedimus

Nemalonus kvapas salone yra pirmasis ženklas nurodantis, kad reikia keisti salono filtrą, pvz. pelėsio kvapas. Taip pat reikėtų patikrinti ar nereikia keisti salono filtro, jeigu salone susidaro kondensatas arba lango šildymo mechanizmas pateikia šiltą orą netolygiai. Tikrinant nesunku pastebėti nešvarumus ar galimą gedimą. Vienu ar kitu atveju, jo nereikėtų remontuoti, o tiesiog pakeisti nauju.

AUTODOC patogus apsipirkimas internetu

Ar norite greitai nusipirkti salono filtrą ar kitų detalių savo sunkvežimiui? Pirkite jas AUTODOC internetinėje svetainėje! Mes operatyviai apdorosime jūsų užsakymą ir išsiųsime pasirinktas prekes. Rinkitės AUTODOC ir pirkite visas jus dominančias autodalis su maksimaliu komfortu ir nauda.