Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą

pakaba, vairuotojo kabina sunkvežimiams

Pasirinkite savo transporto priemonę
Norint rasti pakaba, vairuotojo kabina sunkvežimiams ir komercinėms transporto priemonėms ir užtikrint visišką suderinamumą, prašome pasirinkti modelį.
1
2
3
Papildoma informacija
Užsisakyti pakaba, vairuotojo kabina sunkvežimių nebrangiai
  • Įsigyti pakaba, vairuotojo kabina komercinėms transporto nebrangiai su 200 dienų grąžinimo garantija
    Saugus užsakymas 200 dienų
pakaba, vairuotojo kabina sunkvežimiams katalogas - išsirinkite AUTODOC internetinėje parduotuvėje

pakaba, vairuotojo kabina geriausiems sunkvežimių prekių ženklams

Aukštos kokybės pakaba, vairuotojo kabina komercinėms transporto: geriausi prekių ženklai

Daugiau

pakaba, vairuotojo kabina sunkvežimiams: Geriausiai parduodami iš mūsų katalogo

Iš pakaba, vairuotojo kabina katalogo šios prekės buvo perkamos dažniausiai. Platus pasirinkimas iš geriausių prekės ženklų padės Jums išsirinkti geriausią pasiūlymą pakaba, vairuotojo kabina už gerą kainą.

Sunkvežimiai yra labai sunkūs, todėl gali lengvai nuriedėti kai važiuojama nelygiu keliu. Norint sumažinti dinaminį kelio paviršiaus efektą, pneumatinė kabinos pakaba yra naudojama sunkvežimiuose. Tai palengvina sukibimą su kelio danga, užtikrina sklandžią automobilio kelionę, nepriklausomai nuo kelio rūšies ir užtikrina optimalų ir nuolatinį kelio matomumą.

Sunkvežimio kabinos pneumatinės pakabos rūšys

Dizainas susideda iš pusašio guolio gumos su suslėgtu oru viduje. Ji gali atlaikyti dešimtis atmosferų ir gali pakeisti savo savybes dėl mechanizmo automatinio reguliavimo. Yra dvi rūšys pneumatinių spyruoklių:

  • Su dumplėmis. Jos susideda iš 2-4 sluoksnių gumuoto audinio su kordu, dažniausiai poliamido (kaprono, nailono, neopreno). Jų gaubtuose yra sraigtinės angos oro tiekimui, ir montavimo angos. Viduryje šios detalės yra koresetinis žiedas. Kai kuriuose modeliuose yra guminis buferis. Šios pneumatinės spyruoklės ypatingai patvarios dėl žemos vidinės trinties korpuse ir kaintinimo nebuvo.
  • Su diafragma. Jie skiriasi nuo dumplinių modelių, nes juose yra stūmoklis ir diafragma, kurie apriboja tūrį esantį korpuse. Šio tipo pneumatinių spyruoklių poveikis yra mažesnis nei anksčiau minėtojo.

Be klasikinių sunkvežimių kabinų pneumatinių pakabų detalių, gamintojai siūlo modelius su dangčiu ir korpusu. Pastarasis naudojamas kaip tvirtinimo detalė ir gali būti pagamintas iš metalo ar plastiko. Pneumatinės spyruoklės su šiomis detalėmis gali atlaikyti didelius krūvius ir nesideformuoti.

Gedimai ir jų priežastys

Dažniausiai pasitaikanti problema yra oro nutekėjimas kontaktiniuose taškuose tarp dumplių ir oro stiebo. Taip pat, galimas sugedimas dumplėse arba spyruoklėje. Dažniausiai gedimai atsiranda dėl nerūpestingo vairavimo arba per didelės transporto priemonės apkrovos. Sugedimo priežastis taip pat gali būti dėl susidūrimo su kliūtimis arba purvo ir išorinių dalelių patekimo į prietaisą. Pneumatinės spyruoklės nėra remontuojamos ir turėtų būti pakeistos atsiradus gedimui.

Kaip nustatyti gedimus

Visų pirma, pažeidimai yra matomi atliekant įprastinę techninę priežiūrą. Padidėjęs garsas kabinos viduje, išoriniai smūgiai ir vibracijos važiuojant nelygiais keliais gali nurodyti būtinumą neplaninei techninei priežiūrai. Pneumatinės kabinos pakabos sunkvežimyje gedimas gali būti susijęs su padidėjusia priekinės automobilio dalies svyravimo amplitude, važiuojant dideliu greičiu.

AUTODOC patogus elektroninis apsipirkimas

Ieškote elektroninės parduotuvės su žemomis kainomis, kad galėtumėte suremontuoti ar prižiūrėti komercinius automobilius? Sveiki atvykę į AUTODOC. Čia jūs galite palankiai nusipirkti pneumatinės kabinos pakabą ir kitas detales. Visos prekės mūsų kataloge yra palyginti nebrangios ir aukštos kokybės. Taip pat, mes dažnai vykdome akcijas, kurios padeda sutaupyti. Atsisveikinkite su permokėjimu – užsisakykite internetu mūsų tinklabyje dabar.