Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą

radiatorius / dalys sunkvežimiams

Pasirinkite savo transporto priemonę
Norint rasti radiatorius / dalys sunkvežimiams ir komercinėms transporto priemonėms ir užtikrint visišką suderinamumą, prašome pasirinkti modelį.
1
2
3
Papildoma informacija
Užsisakyti radiatorius / dalys sunkvežimių nebrangiai
  • Įsigyti radiatorius / dalys komercinėms transporto nebrangiai su 200 dienų grąžinimo garantija
    Saugus užsakymas 200 dienų
radiatorius / dalys sunkvežimiams katalogas - išsirinkite AUTODOC internetinėje parduotuvėje

radiatorius / dalys geriausiems sunkvežimių prekių ženklams

Aukštos kokybės radiatorius / dalys komercinėms transporto: geriausi prekių ženklai

Daugiau

radiatorius / dalys sunkvežimiams: Geriausiai parduodami iš mūsų katalogo

Iš radiatorius / dalys katalogo šios prekės buvo perkamos dažniausiai. Platus pasirinkimas iš geriausių prekės ženklų padės Jums išsirinkti geriausią pasiūlymą radiatorius / dalys už gerą kainą.

Aušinimo radiatorius sunkvežimyje padeda apsisaugoti nuo variklio perkaitimo. Cirkuliuojantis skystis jame yra atvėsinamas judančio automobilio oro srautu ir padidinamas ventiliatoriumi.

Sunkvežimių aušinimo radiatorių rūšys

Pagal medžiagą

  • Aliuminis. Jų privalumas yra mažas svoris ir palanki kaina.
  • Varis. Šie radiatoriai turi aukštą šilumos laidumą. Taip pat, jie atsparesni korozijos pažeidimams.

Šie produktai taip pat gali turėti skirtingą išvaizdą. Jie gali būti:

  • Vamzdelių-plokštelių. Dažniausiai suprojektuoti su vamzdeliais, kurie būna plokšti arba ovalūs. Jie išdėstyti atbuline eiga ir praeina pro skersine plokšteles, kurios padidina šilumą išsklaidantį plotą.
  • Vamzdelių-juostelių. Vamzdeliai išdėstyti po vieną eilėje. Gofruota juostelė yra tarpe jų. Tai padidina oro srauto, einančio per aušinimo tinklelį, turbulenciją.

Kataloguose esantys prietaisai skiriasi vieni nuo kitų ilgiu, pločiu ir aukščiu. Dažniausiai, sumontuoti prietaisai sunkvežimiuose yra didesni ir sunkesni, lyginant juos su lengvųjų automobilių aušinimo radiatoriais. Dažnai sutrinka aušinimo skysčio cirkuliacija. To priežastis gali būti prietaiso užsiteršimas skirtingomis medžiagomis, pvz., dėl neatsakingo sandariklių naudojimo.

Kaip nustatyti gedimus

Prietaso netinkama būklė gali būti nustatyta pagal aušinimo skysčio temperatūros parodymus indikatoriuje. Taip pat, antifrizo nutekėjimas, kai sistemoje yra pažeidžiamas vientisumas, dėl to jaučiamas specifinis kvapas salone ar prietaiso vietoje. Tokioje situacijoje, patikrinkite sunkvežimio aušinimo radiatorių ar nėra nuotėkio. Tai gali reikalauti išmontuoti šalia esančias detales. Šį darbą geriausia patikėti profesionalams autoservise. Jie patikrins ir pakeis netinkamai veikiančią detalę, jeigu tai yra būtina.

AUTODOC patogus elektroninis apsipirkimas

Norint sumažinti Jūsų sunkvežimio remonto sąnaudas, užsisakykite visas reikiamas detales AUTODOC elektroninėje parduotuvėje. Mes reguliariai taikome akcijas, o Jūs galsite nusipirkti aušinimo radiatorių ar kitas detales Jūsų sunkvežimiui palankiausiomis kainomis. Jeigu reikalinga pagalba išsirenkant prekes mūsų kataloge, susisiekite internetiniu pokalbiu su mūsų klientų aptarnavimo tarnybos specialistais.