Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą

reguliatorius / dalys sunkvežimiams

Pasirinkite savo transporto priemonę
Norint rasti reguliatorius / dalys sunkvežimiams ir komercinėms transporto priemonėms ir užtikrint visišką suderinamumą, prašome pasirinkti modelį.
1
2
3
Papildoma informacija
Užsisakyti reguliatorius / dalys sunkvežimių nebrangiai
  • Įsigyti reguliatorius / dalys komercinėms transporto nebrangiai su 200 dienų grąžinimo garantija
    Saugus užsakymas 200 dienų
reguliatorius / dalys sunkvežimiams katalogas - išsirinkite AUTODOC internetinėje parduotuvėje

reguliatorius / dalys geriausiems sunkvežimių prekių ženklams

Aukštos kokybės reguliatorius / dalys komercinėms transporto: geriausi prekių ženklai

Daugiau

reguliatorius / dalys sunkvežimiams: Geriausiai parduodami iš mūsų katalogo

Iš reguliatorius / dalys katalogo šios prekės buvo perkamos dažniausiai. Platus pasirinkimas iš geriausių prekės ženklų padės Jums išsirinkti geriausią pasiūlymą reguliatorius / dalys už gerą kainą.

Laisvumo reguliatorius naudojamas tiktai sunkvežimių stabdžių sistemoms. Ši detalė naudojama ant stabdžių veleno ir sureguliuoja jo sukimosi kampą bei išlaiko norimą atstumą. Ši detalė perduoda jėg`ą nuo stūmimo trauklės oro kameroje į rato stabdį ir užtikrina efektyvų stabdymą.

Komercinių automobilių laisvumo reguliatorių rūšys

Kataloguose pateikiamos detalės skiriasi šiais parametrais:

  • Pagal reguliavimo rūšį. Automatiniai (savireguliaciniai) ir mechaniniai. Pirmieji pasižymi labai dideliu tikslumu nustatant atstumą stabdžių apkabos ir stabdžių būgno. Antrieji tarnauja ilgiau ir kainuoja mažiau.
  • Pagal darbinių krumplių skaičių. Gali būti 10, 19, 28, 37 ir t.t.
  • Pagal montavimo vietą. Gaminami dešininiai, kairiniai, priekiniai ir galiniai laisvumo reguliatoriai. Kiekviena ašis turi po dvi detales.

Gedimai ir jų priežastys

Nėra gamintojų nustatyto konkretaus keitimo termino šioms detalėms. Jeigu šios detalės prižiūrimos ir sutepamos, jos gali ilgai tarnauti. Laisvumo reguliatoriaus pagal oro kameros stūmoklio jėgą, ji neturėtų viršyti 40 mm.

Ši detalė nėra išmontuojama ir nėra remontuojama. Neveikiantis laisvumo reguliatorius turi būti pakeistas. Tai taip atliekama, jeigu nusidėvi įvorės angos ar spyna. Jeigu pažeidžiami vikšrinės pavaros elementai: gali atsirasti užsikirtimas, veržliarakčio defektai, kištukų atlaisvėjimas. Gedimo priežastis gali būti per didelis krūvis veikiančiai detalei, nesivadovaujama techninės priežiūros reikalavimais arba drėgmė ir purvas patenka į mechanizmą.

Kaip aptikti gedimus

Detales reikia nuolat prižiūrėti ir tikrinti, ypatingai stūmoklio eigą. Tokia techninė priežiūra atliekama pripildant oro kamerą 6,5 atmosferų slėgiu. Jei detalė yra geros būklės, šakės oro kameroje grįš į pradinę padėti kai stabdžiai atleidžiami.

Netinkamai veikiantis mechanizmas gali būti pastebėtas kai neveikia sistema. Jeigu spaudžiant pedalą reikalingos didelės pastangos ir sunkvežimis nestoja, būtina skubiai išsiaiškinti gedimo priežastį. Abu laisvumo reguliatoriai turi būti pakeisti ant kiekvienos ašies.

AUTODOC patogus apsipirkimas internetu

Jeigu norite įsigyti laisvumo reguliatorius ar kitas detales sunkvežimiams nebrangiai ir be trikdžių, užsiregistruokite mūsų internetinėje svetainėje. Mes siūlome prieinamas kainas, nuolat taikome nuolaidas ir pristatome prekes nemokamai. Užsisakykite internetu ar telefonu Jums reikalingas detales jau dabar. Mes suorganizuosime prekių pristatymą nedelsiant.