Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą

spyruoklės montavimas / dalys sunkvežimiams

Pasirinkite savo transporto priemonę
Norint rasti spyruoklės montavimas / dalys sunkvežimiams ir komercinėms transporto priemonėms ir užtikrint visišką suderinamumą, prašome pasirinkti modelį.
1
2
3
Papildoma informacija
Užsisakyti spyruoklės montavimas / dalys sunkvežimių nebrangiai
  • Įsigyti spyruoklės montavimas / dalys komercinėms transporto nebrangiai su 200 dienų grąžinimo garantija
    Saugus užsakymas 200 dienų
spyruoklės montavimas / dalys sunkvežimiams katalogas - išsirinkite AUTODOC internetinėje parduotuvėje

spyruoklės montavimas / dalys geriausiems sunkvežimių prekių ženklams

Aukštos kokybės spyruoklės montavimas / dalys komercinėms transporto: geriausi prekių ženklai

Daugiau

spyruoklės montavimas / dalys sunkvežimiams: Geriausiai parduodami iš mūsų katalogo

Iš spyruoklės montavimas / dalys katalogo šios prekės buvo perkamos dažniausiai. Platus pasirinkimas iš geriausių prekės ženklų padės Jums išsirinkti geriausią pasiūlymą spyruoklės montavimas / dalys už gerą kainą.

Pakabos spyruoklės tvirtinimo detalės lengvuosiuose automobiliuose tvirtinamos po ašimi, o sunkvežimiuose tvirtinamos virš ašies. Šios detalės užtikrina jungtį tarp automobilio kėbulo ir ratų ir saugumą.

Sunkvežimių pakabos spyruoklių tvirtinimo detalių rūšys

Kataloguose galima rasti šias detales:

  • Kronšteinus, plokšteles, cilindrinius strypus. Jie naudojami sujungti spyruoklės pabaigą su rėmu.
  • U-varžtai. Jie naudojami sujungti elastingą detalę su tilto sijomis.
  • Įvorės pagamintos iš gumos arba poliuretano. Pirmosios geriau sugeria smūgį, antrosios ilgaamžiškesnės.

Gedimai ir jų priežastys

Drėgmė gali sukelti koroziją metalinėms detalėms. Įvorės gali nusidėvėti ir deformuotis bei prarasti elastingumą. Tvirtinimo detalės gali atsipalaiduoti dėl galimo eismo įvykio arba dėl nepakankamo priveržimo montuojant tvirtinimo detales.

Kaip aptikti gedimus

Nėra nustatyto konkretaus eksploatacijos laiko; detalės keičiamos kai reikia. Būtina nuolatinė techninė šių detalių priežiūra, taipogi atskirų elementų patikra. Ypatingai U tipo varžtų tvirtinimai turėtų būti patikrinami.

Problemos gali būti nustatytos jei sunkiai valdomas sunkvežimis kelyje ar pablogėjęs vairavimas. Tokiu atveju rekomenduojama išmatuoti atstumus tarp kairių ir dešinių, priekinių ir galinių ratų. Tai gali parodyti, kad viena važiuoklės dalis yra ilgesnė nei kita. Kartais tai galima išspręsti pakeičiant tvirtinimo detales. Be to, keičiant pakabos spyruoklės tvirtinimo detales, rekomenduojama naudoti naujas tvirtinimo detales.

AUTODOC patogus apsipirkimas internetu

Nemėgstate gaišti laiko ieškodami detalių skirtingose internetinėse parduotuvėse? Viską ko jums reikia galite rasti AUTODOC. Jūs galite įsigyti pakabos spyruoklių tvirtinimo detales sunkvežimiui nebrangiai. Mes taikome neaukštas kainas ir reguliariai vykdome akcijas. Jeigu jums reikės papildomos informacijos, prašome kreiptis į klientų aptarnavimo tarnybą. Jie bus laimingi galėdami suteikti informaciją apie mūsų svetainę, pristatymo bei mokėjimo sąlygas.