Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
27-1787
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą

stabdžių diskas sunkvežimiams

Pasirinkite savo transporto priemonę
Norint rasti stabdžių diskas sunkvežimiams ir komercinėms transporto priemonėms ir užtikrint visišką suderinamumą, prašome pasirinkti modelį.
1
2
3
Papildoma informacija
Užsisakyti stabdžių diskas sunkvežimių nebrangiai
  • Įsigyti stabdžių diskas komercinėms transporto nebrangiai su 200 dienų grąžinimo garantija
    Saugus užsakymas 200 dienų
stabdžių diskas sunkvežimiams katalogas - išsirinkite AUTODOC internetinėje parduotuvėje

stabdžių diskas geriausiems sunkvežimių prekių ženklams

Aukštos kokybės stabdžių diskas komercinėms transporto: geriausi prekių ženklai

Daugiau

stabdžių diskas sunkvežimiams: Geriausiai parduodami iš mūsų katalogo

Iš stabdžių diskas katalogo šios prekės buvo perkamos dažniausiai. Platus pasirinkimas iš geriausių prekės ženklų padės Jums išsirinkti geriausią pasiūlymą stabdžių diskas už gerą kainą.

Stabdžių diskai yra judančios detalės sumontuotos ratų centre. Jie skirti transporto priemonei sulėtinti arba sustabdyti.

Stabdžių diskų tipai

Pagal pagaminimo medžiagą:

  • Ketaus – pasižymi geromis trinties savybėmis, yra atsparūs dilimui ir kainuoja mažai. Trūkumai – stabdžių diskai daug sveria, yra jautrūs korozijai ir linkę išsikraipyti nuo per dažno intensyvaus stabdymo.
  • Nerūdijančio plieno stabdžių diskai yra atsparūs temperatūros svyravimams, tačiau lyginant su ketaus, pasižymi blogesnėmis stabdžių trinties savybėmis.

Pagal ventiliavimo tipą:

  • Vientisi. Šie diskai yra iš vientisos metalinės plokštės be kanalų cirkuliuoti orui, todėl yra ne tokie efektyvūs tačiau pakankamai patvarūs.
  • Ventiliuojami. Juose yra dvi plokštės su angomis skirtomis išskaidyti šilumą. Trūkumas, kad galimas užteršimas purvu, kuris įsiskverbdamas į angų vidų gali trikdyti vėdinimą.

Pagal dizainą:

  • Gręžtiniai. Juose plokštelėje išdėstytos tolygios skylės, kurios padeda efektyviai aušinti ir pašalinti dujas bei degimo produktus. Šio tipo diskai yra ne tokie patvarūs ir greičiau mechaniškai susidėvi.
  • Pjautiniai. Jie yra su grioveliais padedančiais nustatyti nusidėvėjimą. Kai šie išnyksta, detalė turėtų būti pakeista. Šie diskai patvarūs, tačiau nelabai gerai aušinami.

Gedimai ir jų priežastys

Pagrindinė lengvųjų ir sunkiasvorių automobilių stabdžių diskų gedimo priežastis yra nusidėvėjimas. Vidutiniškai priekinės ašies diskai tarnauja 90 000 – 150 000 km, o galinės ašies 180 000 – 300 000 km. Tikslus tarnavimo laikas priklauso nuo vairavimo stiliaus ir kokiomis sąlygomis yra naudojamas sunkiasvoris automobilis. Deformacija, netolygus naudojimas ar mechaniniai gedimai gali įvykti dėl staigaus temperatūros kitimo arba dulkių patekimo į sistemą.

Ant disko paviršiaus gali atsirasti įbrėžimai. Tai gali nutikti kai trintį patiriančios detalės atplaišos patenka tarp apkabos ir disko.

Kaip aptikti gedimus

Komercinės paskirties automobilio disko naudojimas žymimas jo storiu. Leidžiama vertė aprašyta gamintojo kataloge. Jei disko storis mažesnis nei pateikta, šią detalę naudojant ji gali sugesti.

Jų nereikia taisyti, o kai susidėvi keičiamas vientisa detalė. Naujos detales montuoja poromis ant kiekvienos ašies, todėl daugelis gamintojų siūlo priekinius arba galinius stabdžių diskų komplektus sunkvežimiams.

Jeigu padidėja stabdymo kelias arba transporto priemonė krypsta į vieną pusę arba stabdant girdimas girgždėjimas ir kiti pašaliniai garsai, reikia atlikti diagnostiką.

AUTODOC patogus apsipirkimas internetu

Sunkiasvoriai automobiliai pastoviai patiria didelius krūvius, todėl reikia patvarių detalių. Galite bet kada įsigyti aukščiausios kokybės patikimų gamintojų stabdžių diskus mūsų internetinėje svetainėje. Mūsų specialistai visada pasiruošę atsakyti į klausimus telefonu ar internetu. Jus maloniai nudžiugins mūsų siūlomos kainos, didelis prekių asortimentas mūsų kataloge, galimybė gauti nemokamą pristatymą ir dar daugiau.