Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą

stabdžių trinkelės / komplektas sunkvežimiams

Pasirinkite savo transporto priemonę
Norint rasti stabdžių trinkelės / komplektas sunkvežimiams ir komercinėms transporto priemonėms ir užtikrint visišką suderinamumą, prašome pasirinkti modelį.
1
2
3
Papildoma informacija
Užsisakyti stabdžių trinkelės / komplektas sunkvežimių nebrangiai
  • Įsigyti stabdžių trinkelės / komplektas komercinėms transporto nebrangiai su 200 dienų grąžinimo garantija
    Saugus užsakymas 200 dienų
stabdžių trinkelės / komplektas sunkvežimiams katalogas - išsirinkite AUTODOC internetinėje parduotuvėje

stabdžių trinkelės / komplektas geriausiems sunkvežimių prekių ženklams

Aukštos kokybės stabdžių trinkelės / komplektas komercinėms transporto: geriausi prekių ženklai

Daugiau

stabdžių trinkelės / komplektas sunkvežimiams: Geriausiai parduodami iš mūsų katalogo

Iš stabdžių trinkelės / komplektas katalogo šios prekės buvo perkamos dažniausiai. Platus pasirinkimas iš geriausių prekės ženklų padės Jums išsirinkti geriausią pasiūlymą stabdžių trinkelės / komplektas už gerą kainą.

Būgninių stabdžių trinkelės yra arkos formos sunkvežimio detalės su trinties antdėklais. Kai pedalas nuspaudžiamas, jos spaudžiamos prie būgno sienelių, užtikrinant automobilio lėtėjimą.

Rūšys

Gamintojų kataloguose šios detalės turi pagrindines charakteristikas:

  • Montavimo ašis. Yra priekinės ir galinės būgninių stabdžių kaladėlės.
  • Cilindų skaičius sistemoje. Detalės gali būti valdomos vieno arba dviejų cilindrų. Antruoju atveju, stabdymas efektyvesnis.
  • Matmenys. Jie priklauso nuo sunkvežimio prekės ženklo ir modelio.
  • Tvirtinimo tipas. Elektroninėje parduotuvėje galite rasti detales, kurios tvirtinamos varžtais arba kniedėmis. Skirtingai nuo lengvųjų automobilių stabdžių trinkelių, kurios yra klijuojamos, sunkvežimių tvirtinimo detalės yra patvaresnės.

Gedimai ir jų priežastys

Vidutinis keitimo dažnis yra 100 000 km arba 5 metai. Detalės gali deformuotis arba išdžiūti. Tai dažniausiai atsitinka dėl to, kad tarp būgno ir trinkelių susidaro tarpas dėl natūralaus nusidėvėjimo.

Kaip nustatyti gedimus

Detalių gedimą galima nustatyti iš netinkamo stabdymo, padidėjusio kuro sunaudojimo, pailgėjusio stabdymo kelio ir pedalo užsikirtimo. Nusidėvėjimo lygis gali būti nustatytas pagal storį, kuris matuojamas per specialią skydo angą. Jeigu detalės eksploatavimo laikas baigės, reikėtų iš karto nusipirkti būgninių stabdžių kaladėles ir susisiekti su autoserviso specialistais, kad jie galėtų sumontuoti jas sunkvežimyje.

Draudžiama naudoti automobilį su sugedusiomis detalėmis. Naujos detalės turi būti montuojamos kaip komplektas vienai ašiai. Po sumontavimo reikėtų vengti staigaus ar ištisinio stabdymo kelis šimtus kilometrų.

AUTODOC patogus elektroninis apsipirkimas

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite nusipirkti kokybiškų sunkvežimių detalių palankiomis kainomis. Taip pat, dažnai vykdome akcijas, kurių dėka daugelis produkcijos būna dar pigiau. Pradėkite taupyti šiandien – užsisakykite AUTODOC tinklapyje ar per mobiliąją aplikaciją.