Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą

starteris / dalys sunkvežimiams

Pasirinkite savo transporto priemonę
Norint rasti starteris / dalys sunkvežimiams ir komercinėms transporto priemonėms ir užtikrint visišką suderinamumą, prašome pasirinkti modelį.
1
2
3
Papildoma informacija
Užsisakyti starteris / dalys sunkvežimių nebrangiai
  • Įsigyti starteris / dalys komercinėms transporto nebrangiai su 200 dienų grąžinimo garantija
    Saugus užsakymas 200 dienų
starteris / dalys sunkvežimiams katalogas - išsirinkite AUTODOC internetinėje parduotuvėje

starteris / dalys geriausiems sunkvežimių prekių ženklams

Aukštos kokybės starteris / dalys komercinėms transporto: geriausi prekių ženklai

Daugiau

starteris / dalys sunkvežimiams: Geriausiai parduodami iš mūsų katalogo

Iš starteris / dalys katalogo šios prekės buvo perkamos dažniausiai. Platus pasirinkimas iš geriausių prekės ženklų padės Jums išsirinkti geriausią pasiūlymą starteris / dalys už gerą kainą.

Starteris užtikrina alkūninio veleno sukimąsi, norint užvesti sunkvežimio variklį. Tai elektrinis variklis maitinamas akumuliatoriaus. Jis sudarytas iš korpuso, rotoriaus, šepetėlių laikiklio ir solenoido jungiklio bei aktuatoriaus.

Sunkvežimių starterių tipai

Pagal suprojektavimą

  • Be reduktoriaus. Tokie prietaisų aktuatoriai tiesiogiai sujungti su rotoriaus velenu, kuris užtikrina greitą variklio užvedimą. Detalės yra patikimos ir atsparios didelėms apkrovoms. Detalės yra gana paprasto dizaino, o tai ženkliai palengvina remontą ir pakeitimą. Dideli prietaiso matmenys bei didelis svoris, aukšta kaina ir nedidelis efektyvumas su maža akumuliatoriaus talpa šaltuoju metų laiku yra šio prietaiso trūkumai
  • Su reduktoriumi. Tokie starteriai turi įmontuotą reduktorių, kuris padidina sukimo momentą. Jis yra tarp aktuatoriaus ir rotoriaus ir padeda pagerinti prietaiso našumą su mažiau energijos išnaudojimo. Tokios rūšies detalės yra kompaktiškos, lengvos ir palyginti nebrangios. Pagrindinis trūkumas – nedidelė galia

Gedimai ir jų priežastys

Prietaisui nėra nurodytas tarnavimo laikas, jis turėtų būti pakeistas vientisas, jeigu sugenda šepetėliai ir kontaktinės plokštelės kolektoriaus elektrode, lūžinėja laidai ar įvyksta vidinės ritės trumpasis jungimas. Tai gali nutikti dėl detalių netinkamo veikimo arba automobilio elektros trumpojo jungimo.

Taip pat, kaip lengvųjų automobilių starteriai, sunkvežimių starteriai sugenda dėl mechaninių detalių pažeidimų. Tai gali būti guolių detalių nusidėvėjimas, krumpliaračių dantų deformacija, sankabos gedimas. Visa tai natūralaus nusidėvėjimo, kelių eismo įvykių ar nekvalifikuoto remonto pasekmė. Taip pat, kontaktai gali oksiduotis dėl drėgmės, o solenoido armatūra ir pavaros mechanizmas gali užstrigti. Tokie gedimai dažniausiai pašalinami pakeičiant neveikiančias detales.

Kaip nustatyti gedimus

Detalių gedimai gali būti pastebėti iš spragtelėjimų, kai variklis užsiveda. Taip pat, starteris gali neįsijungti arba neišsijungti. Šie simptomai yra susiję su sugedusia užvedimo spyna, maža įkrova ir akumuliatoriaus gedimu. Prietaiso gedimas gali būti nustatytas jį išardant ir diagnozuojant. Elektrinių detalių būsena išmatuojama ampermetru ir voltmetru. Ši diagnozė turėtų būti atliekama autoservise.

AUTODOC patogus elektroninis apsipirkimas

Galite įsigyti sunkvežimio starterį ir kitas detales nebrangiai mūsų elektroninėje parduotuvėje. Mūsų patyrę klientų aptarnavimo komandos specialistai pasiruošę konsultuoti internetu bet kokiais klausimais, susijusiais su Jūsų produktais. Mes siūlome palankias kainas, dažnai vykdome akcijas bei greitai apdorojame užsakymus ir suorganizuojame greitą pristatymą.