Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą

sujungimo trauklė sunkvežimiams

Pasirinkite savo transporto priemonę
Norint rasti sujungimo trauklė sunkvežimiams ir komercinėms transporto priemonėms ir užtikrint visišką suderinamumą, prašome pasirinkti modelį.
1
2
3
Papildoma informacija
Užsisakyti sujungimo trauklė sunkvežimių nebrangiai
 • Įsigyti sujungimo trauklė komercinėms transporto nebrangiai su 200 dienų grąžinimo garantija
  Saugus užsakymas 200 dienų
sujungimo trauklė sunkvežimiams katalogas - išsirinkite AUTODOC internetinėje parduotuvėje

sujungimo trauklė geriausiems sunkvežimių prekių ženklams

Aukštos kokybės sujungimo trauklė komercinėms transporto: geriausi prekių ženklai

Daugiau

sujungimo trauklė sunkvežimiams: Geriausiai parduodami iš mūsų katalogo

Iš sujungimo trauklė katalogo šios prekės buvo perkamos dažniausiai. Platus pasirinkimas iš geriausių prekės ženklų padės Jums išsirinkti geriausią pasiūlymą sujungimo trauklė už gerą kainą.

Sujungimo trauklė perduoda jėgą iš pavarų dėžės į vairo svirtį, taip užtikrinant būtiną sunkvežimio vairuojamų ratų pasukimo kampą. Ši detalė yra vamzdelio formos su specialiomis angomis, kuriose sumontuotos rutulinės smeigės.

Rūšys

Yra šių ašių detalės:

 • Priekinės
 • Galinės
 • Vidurinės
 • Laisvai besisukančios.

Daugiausiai yra priekinių ir galinių sujungimo trauklių komerciniams automobiliams. Nepriklausomai nuo ašies, šie daiktai gali skirtis savo konstrukcija:

 • Nenumontuojami (negali būti taisomi);
 • Numontuojami (ilgiau tarnaujantys dėl galimybės juos prižiūrėti)

Automobilio detalės kataloge skiriasi:

 • Svoriu
 • Dydžiu
 • Tvirtinimo detalių rūšimi.

Gedimai ir jų priežastys

Detalės gali tarnauti ilgai. Jos sugedimas gali įvykti dėl deformacijos, kuri gali atsirasti jeigu sunkvežimis trenkiasi į didelę kliūtį. Dėl sunkiai prieinamos detalės, jos pakeitimas turėtų būti atliekamas autoservise. Po to reikalingas ratų suvedimas.

Kaip nustatyti gedimus

Gedimo ženklai identifikuojami taip pat kaip ir sujungimo trauklė lengvuosiuose automobiliuose. Pvz., pašaliniai garsai girdimi posūkiuose arba gali būti jaučiamas vairo bildėjimas arba laisvumas. Taip pat, sunkvežimį gali traukti į vieną kelio pusę.

AUTODOC patogus elektroninis apsipirkimas

Gal norite, kad Jūsų sunkvežimio priežiūra būtų pigi? Užsisakykite aukštos kokybės detales AUTODOC elektroninėje parduotuvėje. Čia Jūs galite nusipirkti sujungimo trauklė sunkvežimiui ir daugybę kitų produktų palankiomis kainomis. Mūsų klientų aptarnavimo specialistai su mielu noru padės Jums išsirinkti atsargines detales, kurių Jums reikia ir papasakos apie akcijas, kurios vykdomos šiuo metu. Nusipirkite internetu palankiomis sąlygomis ir gaukite savo prekes per trumpiausią laiką.