Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą

termostatas / tarpiklis sunkvežimiams

Pasirinkite savo transporto priemonę
Norint rasti termostatas / tarpiklis sunkvežimiams ir komercinėms transporto priemonėms ir užtikrint visišką suderinamumą, prašome pasirinkti modelį.
1
2
3
Papildoma informacija
Užsisakyti termostatas / tarpiklis sunkvežimių nebrangiai
  • Įsigyti termostatas / tarpiklis komercinėms transporto nebrangiai su 200 dienų grąžinimo garantija
    Saugus užsakymas 200 dienų
termostatas / tarpiklis sunkvežimiams katalogas - išsirinkite AUTODOC internetinėje parduotuvėje

termostatas / tarpiklis geriausiems sunkvežimių prekių ženklams

Aukštos kokybės termostatas / tarpiklis komercinėms transporto: geriausi prekių ženklai

Daugiau

termostatas / tarpiklis sunkvežimiams: Geriausiai parduodami iš mūsų katalogo

Iš termostatas / tarpiklis katalogo šios prekės buvo perkamos dažniausiai. Platus pasirinkimas iš geriausių prekės ženklų padės Jums išsirinkti geriausią pasiūlymą termostatas / tarpiklis už gerą kainą.

Termostatas sunkvežimyje palaiko optimalią aušinimo skysčio temperatūrą skirtingais variklio darbiniais režimais. Dažniausiai, tai užtikrina greitą variklio įšilimą po užvedimo. Dažniausiai šis komplektas parduodamas su atsparia cheminiam poveikiui tarpine.

Rūšys

  • Su korpusu. Jie prijungti prie aušinimo sistemos žarnelių. Korpusas pagamintas iš žalvario ir aliuminio. Žalvarinis labai atsparus korozinėms medžiagoms ir patvarus, aliuminis yra lengvas. Lengvųjų automobilių termostatai gaminami plastikiniuose korpusuose.
  • Be korpuso. Jie sumontuoti į specialią cilindrinio bloko vietą.

Gedimai ir jų priežastys

Prietaisas yra veikiamas korozijos pažeidimų ir užsiteršia dėl liekanų. Tai nutinka dėl netinkamo antifryzo naudojimo arba skirtingo tipo skysčių naudojimo. Dėl smarkaus užsiteršimo, elementas gali strigti tarpinėje arba galutinėje padėtyje.

Kaip nustatyti gedimus

Gedimą įprastai nurodo variklio perkaitimas arba peršalimas. Pirmuoju atveju, prietaisų skydelio indiktarorius pradeda šviesti. Taip pat gali būti darbinio skysčio kvapas salone. Antruoju atveju padidėja degalų sąnaudos.

Lengviausia patikrinti padavimo radiatoriaus žarneles iš karto po to, kai užvedamas variklis. Jei jis šyla lėtai, tikėtina, kad sunkvežimio termostatas bus naudojamasi tinkamai.

Tikslesnius duomenis apie prietaiso veikimą galima gauti iš diagnostinio skenerio, prijungto prie elektrinio valdymo bloko. Norint patikrinti, susisiekite su sunkvežimio priežiūros specialistais. Net, jeigu ir nėra gedimo požymių, rekomenduojama detalę pakeisti po 100 000 km arba po 5 metų naudojimo.

AUTODOC patogus elektroninis apsipirkimas

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite greitai išsirinkti ir nusipirkti sunkvežimiams tinkantį termostatą ir kitas detales. Dėka mūsų patrauklių kainų visiems mūsų kataloge esantiems produktams, sutaisysite Jūsų sunkvežimį nebrangiai. Jeigu Jums reikalinga papildoma informacija apie Jus dominančią prekę, mokėjimo terminus ar vykdomas akcijas, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo tarnyba internetiniu pokalbiu.