Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
48-7827
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą

V formos rumbuotas diržas / komplektas sunkvežimiams

Pasirinkite savo transporto priemonę
Norint rasti V formos rumbuotas diržas / komplektas sunkvežimiams ir komercinėms transporto priemonėms ir užtikrint visišką suderinamumą, prašome pasirinkti modelį.
1
2
3
Papildoma informacija
Užsisakyti V formos rumbuotas diržas / komplektas sunkvežimių nebrangiai
  • Įsigyti V formos rumbuotas diržas / komplektas komercinėms transporto nebrangiai su 200 dienų grąžinimo garantija
    Saugus užsakymas 200 dienų
V formos rumbuotas diržas / komplektas sunkvežimiams katalogas - išsirinkite AUTODOC internetinėje parduotuvėje

V formos rumbuotas diržas / komplektas geriausiems sunkvežimių prekių ženklams

Aukštos kokybės V formos rumbuotas diržas / komplektas komercinėms transporto: geriausi prekių ženklai

Daugiau

V formos rumbuotas diržas / komplektas sunkvežimiams: Geriausiai parduodami iš mūsų katalogo

Iš V formos rumbuotas diržas / komplektas katalogo šios prekės buvo perkamos dažniausiai. Platus pasirinkimas iš geriausių prekės ženklų padės Jums išsirinkti geriausią pasiūlymą V formos rumbuotas diržas / komplektas už gerą kainą.

Generatoriaus diržas perduoda sukimo momentą iš alkūninio veleno skriemulio į kitas detales: generatorių, vairo stiprintuvą, oro kondicionierių, vandens siurblį. Jis pagamintas iš gumos su išilginėmis V formos dantytais paviršiais ir apsauginiu padengimu, pagamintu iš alyvos ir karščiui atsparių medžiagų. Paskirstymo diržo komplektą sudaro paskirstymo diržas, įtempiklis, įtempimo guoliai, kaiščiai, tarpikliai.

Kada laikas keisti diržą

Sunkvežimiams skirti generatoriaus diržai yra su didesne perdavimo galia, lyginant juos su lengvųjų automobilių generatoriaus diržais. Generatoriaus diržo dantytų paviršių skaičius yra 8 ir daugiau. Šios atsarginės detalės gaminamos dėvejimui atsparų kordą, kuris atsparus smūginėms apkrovoms. Nepaisant to, diržo elementai vistiek nusidėvi. Todėl rekomenduojama jį keisti kas 100 000 km.

Keičiant gali būti reikalingas naujas komplektas, kadangi naudojimo metu galėjo pasislinkti generatoriaus diržas ar užsikirtimas. Taip pat kitos atsarginės detalės gali būti pažeistos dėl stipraus susidūrimo. Jeigu įvyksta staigus diržo nutrūkimas, visos atsarginės detalės turi būti pakeistos. Tai gali nutikti dėl padidėjusios sunkvežimio apkrovos ar važiavimo tuščia eiga.

Garsūs generatoriaus diržų rinkinių gamintojai

Aukščiausios kokybės rinkiniai, užtikrinantys patikimą ir saugų sunkvežimių valdymą gali būti rasti kataloguose:

  • Contitech;
  • Bosch;
  • Autex;
  • Gates;
  • SKF.
AUTODOC patogus pirkimas internetu

Mūsų internetinėje svetainėje daug kokybiškų ilgai tarnaujančių automobilių detalių. Greitas ir patikimas automobilio remontas ne problema. Šiandien galite nusipirkti generatoriaus diržo komplektą sunkvežimiams labai nebrangiai. Mes stengiamės nustebinti Jus akcijomis ir nuolaidomis ir suteikiame nemokamą pristatymą. Užsisakykite internetu dabar ir pamatysite, kad kokybiški gaminiai gali būti nebrangūs.