Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą

Greičių dėžės alyva sunkvežimiams

Pasirinkite savo transporto priemonę
Norint rasti Greičių dėžės alyva sunkvežimiams ir komercinėms transporto priemonėms ir užtikrint visišką suderinamumą, prašome pasirinkti modelį.
1
2
3
Papildoma informacija
Užsisakyti Greičių dėžės alyva sunkvežimių nebrangiai
 • Įsigyti Greičių dėžės alyva komercinėms transporto nebrangiai su 200 dienų grąžinimo garantija
  Saugus užsakymas 200 dienų
Greičių dėžės alyva sunkvežimiams katalogas - išsirinkite AUTODOC internetinėje parduotuvėje

Greičių dėžės alyva geriausiems sunkvežimių prekių ženklams

Aukštos kokybės Greičių dėžės alyva komercinėms transporto: geriausi prekių ženklai

Daugiau

Greičių dėžės alyva sunkvežimiams: Geriausiai parduodami iš mūsų katalogo

Iš Greičių dėžės alyva katalogo šios prekės buvo perkamos dažniausiai. Platus pasirinkimas iš geriausių prekės ženklų padės Jums išsirinkti geriausią pasiūlymą Greičių dėžės alyva už gerą kainą.

Transmisijos tepalai naudojami sutepti redukcinius krumpliaračius, diferencialus ir kitas sunkvežimio pavarų dėžės detales. Jie, ant detalių paviršiaus, sukuria tepalo plėvelę, kuri apsaugo nuo užsikirtimo, korozijos ir per daug didelio krūvio. Taip pat, alyva sumažina vibraciją ir triukšmą, išsklaido karštį ir minimizuoja detalių, kurios patiria trintį, nusidėvėjimą.

Sunkvežimiams skirtų tepalų rūšys

Priklausomai nuo naudojimo, tepalai naudojami:

 • Mechaninėms pavarų dėžėms ir diferencialams,
 • Automatinėms transmisijoms

Pagal kompoziciją:

 • Mineralinis. Jie sudaro storą alyvos plėvelę net aukšto slėgio sąlygose ir beveik neturi kenksmingų cheminių junginių. Jie yra nebrangūs, tačiau jie gana greitai susinaudoja ir tarnauja trumpai.
 • Sintetinis. Jie gali būti naudojami plačiame temperatūros spektre, kadangi jie nėra linkę radikaliai keisti klampumo karštyje ar šaltyje. Kitas šio tepalo privalumas yra atsparumas korozijai. Trūkumas yra toks, kad tepalui būdingas didelis tekamumas, dėl to jis gali ištekėti pro sandariklius.
 • Pusiau sintetinis. Tai mineralinių ir sintetinių bazių mišinys, kuris yra optimalus pasirinkimas lyginant kainos ir kokybės santykį. Tokie tepalai naudojami didelės galios sunkvežimių pavarų dėžėse, dirbant sudėtingomis sąlygomis.

Pagal klampumą alyvos skirstomos į vasarines, žiemos ir visiems sezonams. Jos gali turėti skirtingus kiekius ir rūšis priedų, kurie padeda, pvz., stabilizuoti eksploatacines savybes esant temperatūrų svyravimams ir sumažinti nuosėdų susidarymą. Žiemai skirti tepalai dažniausi turi skirtingas žemos temperatūros eksploatavimo temperatūras. Pvz., jos gali būti -40, -26 arba -12° C. Gali būti naudojami priedai:

 • Tirtines mažinimui
 • Gerinantys klampumą
 • Antikoroziniai

Naudojimo ypatumai

Laikui bėgant, tepalai praranda savo tepimo savybes dėl okisdarcijos ir maišymosi su nusidėvėjusiais disko elementais ir kitomis detalės dalelėmis. Tepalų pakeitima nurodo transporto priemonės gamintojas. Tepalai lengviesiems automobiliams su automatine pavarų dėže keičiami kas 30-40 tūkst. km, o mechanine pavara nuo 50 iki 75 tūkstančių. Sunkvežimių priežiūros intervalai yra ilgesni. Jie nurodyti gamintojo kiekvienam automobiliui atskirai ir yra nurodyti automobilio techninėje dokumentacijoje.

AUTODOC patogus elektroninis apsipirkimas

Mūsų elektroninėje parduotuvėje yra platus techninių skysčių asortimentas. Mūsų vartotojui draugiškame kataloge galėsite lengvai rasti reikiamą prekę. Mūsų kainos konkurencingos, reguliariai vykdomos akcijos ir suteikiama galimybė nemokamai pristatyti. Užsisakykite internetu mūsų svetainėje šiandien ir nusipirkite transmisijos tepalus ir kitas prekes Jūsų sunkvežimio remontui ir priežiūrai palankiomis kainomis.