Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą

antifrizas sunkvežimiams

Pasirinkite savo transporto priemonę
Norint rasti antifrizas sunkvežimiams ir komercinėms transporto priemonėms ir užtikrint visišką suderinamumą, prašome pasirinkti modelį.
1
2
3
Papildoma informacija
Užsisakyti antifrizas sunkvežimių nebrangiai
  • Įsigyti antifrizas komercinėms transporto nebrangiai su 200 dienų grąžinimo garantija
    Saugus užsakymas 200 dienų
  • Visada žema kaina antifrizas sunkvežimių
    Geriausios kainos garantija
antifrizas sunkvežimiams katalogas - išsirinkite AUTODOC internetinėje parduotuvėje

antifrizas geriausiems sunkvežimių prekių ženklams

Aukštos kokybės antifrizas komercinėms transporto: geriausi prekių ženklai

antifrizas sunkvežimiams: Geriausiai parduodami iš mūsų katalogo
Iš antifrizas katalogo šios prekės buvo perkamos dažniausiai. Platus pasirinkimas iš geriausių prekės ženklų padės Jums išsirinkti geriausią pasiūlymą antifrizas už gerą kainą.

Antifrizas sunkvežimiuose naudojamas aušinimo sistemoje. Jis cirkuliuoja per specialius kanalus, sujungtus su radiatoriumi. Reikiamas slėgis sistemoje palaikomas siurbliu. Skystis turi žemą užšalimo temperatūrą ir aukštą virimo temperatūrą.

Sunkvežimių antifrizo rūšys

Gamintojų kataloge pateikiami skysčiai su skirtingomis rūšimis priedų. Jie suskirstyti vadovaujantis visuotinai pripažinta „American General Motors Corporation“ kalsifikacija:

  • G11 (hibridinis). Lyginant juos su organiniai, jie turi neorganinių priedų rinkinį. Jos glai būti naudojami kaip aušinimo skystis tiek lengvuosiuose automobiliuose, tiek komercinės paskirties automobiliuose. Jie kainuoja nedaug. Dažniausiai yra žali ir tarnauja apie 3 metus arba 90 000 km.
  • G12 (karboksilatas). Tokie komercinių transporto priemonių antifrizai yra su organiniais priedais: karboksilatu ir etilenglikoliu. Jie plačiai naudojami didelės talpos automobiliuose. Jie užtikrina maksimalų aušinimą. Daugumoje atvejų, didžioji dalis skysčių yra raudoni. Jie atsparūs korozijai. Tokio skysčio tarnavimo laikas yra 5 metai arba 150 000 km.
  • G13 (lobrid). Jų pagrindinis elementas yra propilenglikolis, kuris, kitaip nei etilenglikolis, greitai išsisikaido po pašalinimo. Šie skysčiai yra ekologiški ir gali būti geltoni arba violetiniai. Jų tarnavimo laikas yra 150 000 km arba nuo 4 iki 5 metų.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite nusipirkti aušinimo skysčio koncentratą. Prie vartojant reikia jį praskiesti distiliuotu vandeniu.

Sunkvežimių antifrizo naudojimo ypatymai

Svarbu naudoti to pačio prekės ženklo ir rūšies skystį, kad išvengtumėte skirtingų rūšių skysčių susimaišymo. Jei reikia, gali būti naudojamas hidrometras, kuris nustato skysčio tankį .

Kai produktas pakeičiamas, būtina pažymėti keitimo datą, ir griežtai vadovautis gamintojo rekomendacijomis. Jeigu sunkvežimis naudojamas intensyviai, skysčio diagnostika turi būti atliekama periodiškai. Jei skystis tampa žele formos su nehomogeninėmis dalelėmis, jį būtina pakeisti. Taip pat, savybių praradimas matomas pagal bakelio apačioje esantį rudos spalvos skystį. Tokiu atveju priežiūrą turėtų būti atlikta kuo greičiau. Naujo aušinimo skysčio nusipirkimas yra daug pigiau negu variklio remontas, jam perkaitus.

AUTODOC patogus elektroninis apsipirkimas

Norite nusipirkti antifrizą sunkvežimiams ir kitus techninius skysčius už gerą kainą? Apsižvalgykite AUTODOC elektroninėje parduotuvėje. Mes dažnai vykdome akcijas, tada Jūs galite įsigyti viską, ko Jums reikia dar žemesnėmis kainomis. Jeigu reikia, galite kreiptis į klientų aptarnavimo tarnybos specialistus. Jie bus laimingi, galėdami pagelbėti išsirinkti tinkamus produktus. Užsisakykite šiandien ir mes netrukus suorganizuosime pristatymą.

loader Prašome palaukti...