Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą

duslintuvas / dalys sunkvežimiams

Pasirinkite savo transporto priemonę
Norint rasti duslintuvas / dalys sunkvežimiams ir komercinėms transporto priemonėms ir užtikrint visišką suderinamumą, prašome pasirinkti modelį.
1
2
3
Papildoma informacija
Užsisakyti duslintuvas / dalys sunkvežimių nebrangiai
  • Įsigyti duslintuvas / dalys komercinėms transporto nebrangiai su 200 dienų grąžinimo garantija
    Saugus užsakymas 200 dienų
duslintuvas / dalys sunkvežimiams katalogas - išsirinkite AUTODOC internetinėje parduotuvėje

duslintuvas / dalys geriausiems sunkvežimių prekių ženklams

Aukštos kokybės duslintuvas / dalys komercinėms transporto: geriausi prekių ženklai

Daugiau

duslintuvas / dalys sunkvežimiams: Geriausiai parduodami iš mūsų katalogo

Iš duslintuvas / dalys katalogo šios prekės buvo perkamos dažniausiai. Platus pasirinkimas iš geriausių prekės ženklų padės Jums išsirinkti geriausią pasiūlymą duslintuvas / dalys už gerą kainą.

Sunkvežimių duslintuvai skirti sumažinti išmetamųjų dujų sukeliamą triukšmą išmetimo vamzdyje. Šį elementą sudaro įvairūs kanalai, droseliai ir kameros, kurios leidžia sumažinti garso vibracijų dažnį, paverčiant juos šilumos energija.

Sunkvežimių duslintuvų tipai

Gamintojų kataloguose pateikiami komponentai su skirtingais veikimo principais:

  • Ribojantis. Dėka kameros ir išmetimo vamzdžio skersmenų skirtumo jie sugeria vibracijas. Kai išmetamosios dujos iš siauro išmetimo tako patenka į didesnio tūrio ertmę, triukšmo lygis sumažėja. Tokios detalės yra gana efektyvios, tačiau sumažina variklio galią.
  • Atspindintis. Jie turi labirintą, į kurį patenka dujos ir kur garsas pakartotinai atsispindi nuo sienų. Čia susiduria garso bangos, kurios keičia savo amplitudes ir taip neutralizuojasi. Tokios detalės beveik neturi poveikio variklio galiai, tačiau veikimo metu jos labai įkaista.
  • Absorbuojamasis. Šie komponentai užpildyti garso izoliacine medžiaga, per kurią eina gofruotas vamzdis. Tai paprasto dizaino komponentai, sugeriantys įvairių dažnių garso bangas. Šių prietaisų efektyvumas gana mažas.
  • Rezonatorius. Šie komponentai turi keletą kamerų, sujungtų vamzdžiais su įvairaus skersmens angomis. Jie sumažina triukšmo lygį nesutrikdydami tekėjimo, bet tik siaurame dažnių diapazone.

Komercinėse transporto priemonėse naudojami komponentai paprastai yra mažiau veiksmingi nei lengvųjų automobilių duslintuvai. Taip yra dėl to, kad būtų galima išsaugoti didžiausią variklio galią.

Komponentai taip pat skiriasi pagal tai, iš kokios medžiagos jie pagaminti:

  • Plienas su apsaugine danga (aliuminiu ir t.t.). Jie parduodami už žemą kainą, tačiau nėra ilgaamžiai.
  • Nerūdijantis plienas. Jie turi veidrodinį paviršių, kuriuo faktiškai netrukdo išeiti iš dujų srauto. Tokie komponentai yra atsparūs neigiamiems aplinkos poveikiams.

Gedimai ir jų priežastys

Sunkvežimių duslintuvų eksploatavimo laikas nėra ribotas, tačiau juos pažeidus reikia pakeisti naujais. Komponentai gali prarasti sandarumą dėl metalo korozijos, mechaninių pažeidimų, kondensato susidarymo juose ir nuolatinių temperatūros pokyčių. Taip pat kartais komponentai užsikemša arba sudega katalizatorius.

Kaip nustatyti gedimus

Jeigu iš sunkvežimio išsiskiria išmetamosios dujos, iš išmetimo vamzdžio girdimi metaliniai smūgiai, padidėja veikiančio variklio triukšmas, tai reiškia, kad komponento elementai sudegė ir atsiskyrė nuo savo pradinės padėties. Kai kuriais atvejais pastebima sumažėjusi variklio galia. Jei pastebimi tokie simptomai, komponentus derėtų nedelsiant patikrinti. Jei išmetamųjų dujų komponentų apačioje po atvėsinimo aptinkama vandens lašų, tai reiškia, kad jų vientisumas buvo sutrikdytas.

„AUTODOC“ – patogus apsipirkimas internetu

Mūsų internetinėje parduotuvėje galėsite nusipirkti duslintuvų ir daugelį kitų komercinių transporto priemonių detalių pigiai ir patogiai. Sukūrėme jums mobiliąją programėlę, kurios pagalba dabar bet kada ir bet kur galėsite pateikti savo užsakymą. Dažnai siūlomos akcijos leidžia sumažinti transporto priemonės remonto ir priežiūros išlaidas. Užsisakykite internetu iš „AUTODOC“ ir pradėkite taupyti savo pinigus jau dabar!