Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą

Išmetimo vamzdžiai sunkvežimiams

Pasirinkite savo transporto priemonę
Norint rasti Išmetimo vamzdžiai sunkvežimiams ir komercinėms transporto priemonėms ir užtikrint visišką suderinamumą, prašome pasirinkti modelį.
1
2
3
Papildoma informacija
Užsisakyti Išmetimo vamzdžiai sunkvežimių nebrangiai
  • Įsigyti Išmetimo vamzdžiai komercinėms transporto nebrangiai su 200 dienų grąžinimo garantija
    Saugus užsakymas 200 dienų
Išmetimo vamzdžiai sunkvežimiams katalogas - išsirinkite AUTODOC internetinėje parduotuvėje

Išmetimo vamzdžiai geriausiems sunkvežimių prekių ženklams

Aukštos kokybės Išmetimo vamzdžiai komercinėms transporto: geriausi prekių ženklai

Daugiau

Išmetimo vamzdžiai sunkvežimiams: Geriausiai parduodami iš mūsų katalogo

Iš Išmetimo vamzdžiai katalogo šios prekės buvo perkamos dažniausiai. Platus pasirinkimas iš geriausių prekės ženklų padės Jums išsirinkti geriausią pasiūlymą Išmetimo vamzdžiai už gerą kainą.

Sunkvežimio išmetimo vamzdžiai ir lanksčios žarnos reikalingi išmetamosioms dujoms pašalinti Tai padeda sumažinti garso lygį ir variklio vibracijas.

Sunkvežimių lanksčių išmetimo vamzdžių rūšys

Dažniausiai lankstūs vamzdžiai turi standų ir patvarų trigubą pynimą. Gamintojų kataloguose yra produktai, kurie skiriasi vidiniu sluoksniu:

  • Interlock. (sustiprintas). Vidinė dalis pagaminta iš lanksčių lygiagrečių plokščių. Detalės pasižymi dideliu patvarumu.
  • Interbraid. Viduje tai yra elementai, supinti kampu. Jie parduodami už mažą kainą, tačiau greičiau sugenda.

Šios automobilių detalės gali būti pagamintos iš:

  • Plieno. Jos yra palyginti pigios.
  • Nerūdijančio plieno. Labiau patikimos.

Sunkvežimių išmetimo vamzdžių rūšys

Šie produktai skiriasi pagal paskirtį:

  • Aušintuvų vamzdžiai. Jie sumontuoti tiesiai už išmetimo kolektoriaus. Jie gali atlaikyti aukštesnę nei 600°C temperatūrą.
  • Jungiamieji vamzdžiai. Jie sumontuoti tarp kitų išmetimo sistemos detalių.
  • Galiniai vamzdžiai. Jie išeina iš duslintuvo ir skirti išmetamųjų dujų išsklaidymui. Sunkvežimiuose, skirtuose keleiviams vežti, jie turėtų išsikišti 3-5 cm iš už kėbulo.

Elektroninėje parduotuvėje, galite užsisakyti šias automobilio detales įvairaus ilgio ir diametro. Kuo didesnis parametras, tuo mažesnis išmetamųjų dujų srauto greitis. Verta paminėti, kad komercinių automobilių detalės yra didesnės, nei lengvųjų automobilių išmetamųjų vamzdžių.

Gedimai ir jų priežastys

Šių detalių tarnavimo laikas nenustatytas, jie turi būti pakeisti, jeigu sugenda. Dažniausiai lanksčios žarnos nusidėvi greičiau nei įprasti vamzdžiai. Tai lemia nežymūs variklio judesiai ir jo laikiklių nusidėvėjimas. Šios automobilio detalės taip pat linkusios mechaniškai pasižeisti. Pvz., tai gali būti dėl to, kad akmuo ar kitas svetimkūnis pataiko į detalę. Šios detalės gali surūdyti, jeigu laikomos didelėje drėgmėje.

Kaip nustatyti gedimus

Jeigu yra girdimas pašalinis triukšmas kai variklis įjungtas, ir variklio garsas tapo garsesnis nei įprastai, detalė turi būti pakeista. Taip pat, nustatyti gedimą galima pagal išmetamųjų dujų kvapą salone. Neturėtumėte delsti, kad pakeistumėte sugadintas detales: be akustinio diskomforto, galima neigiamai paveikti chemines medžiagas, esančias išmetamosiose dujose, taip pat variklio galios sumažėjimas ir dėl to per didelis degalų suvartojimas.

AUTODOC patogus elektroninis apsipirkimas

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite nusipirkti išmetamųjų vamzdžių ir lanksčių žarnų komerciniams automobiliams palankiomis sąlygomis. Mūsų klientų aptarnavimo komanda mielai padės jums surasti reikiamas detales. Paklauskite kokios akcijos taikomos šiandien, ir pasinaudokite sutaupyti papildomai. Nusipirkite iš AUTODOC ir sutaupykite ir prižiūrėkite sunkvežimį be papildomų išlaidų.