Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
67-4520
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą

rato guolis / rinkinys sunkvežimiams

Pasirinkite savo transporto priemonę
Norint rasti rato guolis / rinkinys sunkvežimiams ir komercinėms transporto priemonėms ir užtikrint visišką suderinamumą, prašome pasirinkti modelį.
1
2
3
Papildoma informacija
Užsisakyti rato guolis / rinkinys sunkvežimių nebrangiai
  • Įsigyti rato guolis / rinkinys komercinėms transporto nebrangiai su 200 dienų grąžinimo garantija
    Saugus užsakymas 200 dienų
rato guolis / rinkinys sunkvežimiams katalogas - išsirinkite AUTODOC internetinėje parduotuvėje

rato guolis / rinkinys geriausiems sunkvežimių prekių ženklams

Aukštos kokybės rato guolis / rinkinys komercinėms transporto: geriausi prekių ženklai

Daugiau

rato guolis / rinkinys sunkvežimiams: Geriausiai parduodami iš mūsų katalogo

Iš rato guolis / rinkinys katalogo šios prekės buvo perkamos dažniausiai. Platus pasirinkimas iš geriausių prekės ženklų padės Jums išsirinkti geriausią pasiūlymą rato guolis / rinkinys už gerą kainą.

Rato guolis yra sunkvežimio pakabos dalis. Jis užtikrina mechaninį sujungimą, reguliavimą ir laisvą rašo stebulės sukimąsi ant ašies. Šio gaminio kokybė tiesiogiai daro įtaką transporto priemonės valdymui, todėl sugedus guoliui būtina nedelsiant jį pakeisti. Jis nėra remontuojamas. Rato guolio komplektą sudaro sandarikliai, fiksavimo žiedai, apsauginiai dangteliai, tarpinės, kaiščiai, vielokaiščiai, varžtai, veržlės ir kt.

Kada laikas įdiegti komplektą

Detalės yra labai patvarios, tačiau dėl mechaninės apkrovos jie gali sugesti. Abejus, tiek rutulinius, tiek ritininius ratų guolius automobiliuose ir sunkvežimiuose reikia keisti dėl natūralios metalų trinties ar atsiradus defektams žiede.

Ženklai, kad reikia keisti detalę yra triukšmas važiuojant, traškėjimo garsas sukant vairą, tepalų praradimas, stebulės perkaitimas, pakabos nesukibimas su ratais. Jeigu tokie simptomai atsirado, būtina atlikti techninę priežiūrą.

Detalės gali būti sumontuotos pagal gamintojo remonto vadovą. Detales galima pakeisti tik toje pusėje, kurioje reikalingas remontas.

Garsūs komplektų gamintojai

Detalių prekių ženklai:

  • Lenkijos Kamoka;
  • Olandijos A.B.S.;
  • Vokietijos Vaico, Ridex;
  • Prancūzijos SNR;
  • Švedijos SKF;
  • Danijos JP Group ir t.t.

AUTODOC patogu apsipirkti internetu

Ieškote elektroninės parduotuvės, kurioje galite pirkti internetu su nauda ir be trikdžių? Sveiki atvykę į AUTODOC. Mes sukūrėme patogią svetainę ir mobiliąją aplikaciją, tai padės lengvai rasti ir nusipirkti įvairių prekių. Prieinamos kainos pritaikomos kiekvienam produktui, o akcijos taikomos daugeliui detalių, padės sutaupyti Jūsų pinigus. Tapkite AUTODOC klientu šiandien ir įsigykite ratų guolių komplektus, amortizatorius, stabdžių diskus, kilimėlius ir kitus sunkvežimių komponentus nebrangiai ir patogiai.