Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
17-4769
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą

stabilizatorius / dalys sunkvežimiams

Pasirinkite savo transporto priemonę
Norint rasti stabilizatorius / dalys sunkvežimiams ir komercinėms transporto priemonėms ir užtikrint visišką suderinamumą, prašome pasirinkti modelį.
1
2
3
Papildoma informacija
Užsisakyti stabilizatorius / dalys sunkvežimių nebrangiai
  • Įsigyti stabilizatorius / dalys komercinėms transporto nebrangiai su 200 dienų grąžinimo garantija
    Saugus užsakymas 200 dienų
stabilizatorius / dalys sunkvežimiams katalogas - išsirinkite AUTODOC internetinėje parduotuvėje

stabilizatorius / dalys geriausiems sunkvežimių prekių ženklams

Aukštos kokybės stabilizatorius / dalys komercinėms transporto: geriausi prekių ženklai

Daugiau

stabilizatorius / dalys sunkvežimiams: Geriausiai parduodami iš mūsų katalogo

Iš stabilizatorius / dalys katalogo šios prekės buvo perkamos dažniausiai. Platus pasirinkimas iš geriausių prekės ženklų padės Jums išsirinkti geriausią pasiūlymą stabilizatorius / dalys už gerą kainą.

Stabilizatoriaus strypas užtikrina stabilų vairavimą posūkiuose dideliu greičiu. Jo dizainas susideda iš U formos strypo, pagaminto iš spyruoklėms skirto plieno ir stabilizatoriaus jungčių su rutulinėmis jungtimis.

Rūšys

Kataloguose daiktai gali skirtis charakteristikomis:

  • Montavimo ašis. Priklausomai nuo pakabos konstrukcijos, sunkvežimiuose gali būti naudojami priekiniai ir galiniai stabilizatoriaus strypai. Dažniausiai ši detalė montuojama ant priekinės ašies.
  • Tvirtumas. Tai nustatoma pagal medžiagos, iš kurios pagamintos sudedamosios detalės, savybes, strypo formą ir jos sumontavimo ypatumus. Kuo tvirtesnis prietaisas, tuo didesnis sunkvežimio posūkio kampas. Taip pat kaip šios detalės, prieinamos yra ir įvairių skirtingų savybių detalės, kurias galite užsakyti internetu. Dėl hidraulinių cilindrų ar dinaminės pavaros, jie gali būti sureguliuoti pagal kelio paviršių ir vairavimo stilių.
  • Išmatavimai. Pvz., detalės skersmuo gali būti 60 mm, tačiau keleiviniams automobiliams skirtų stabilizatorių strypų dydis dažnai būna tik 10 mm.

Gedimai ir jų priežastys

Gamintojai nenustato tikslaus komponento tarnavimo laiko. Komponentai pakeičiami tada, kai juos reikia pakeisti. Pavyzdžiui, strypas gali nusidėvėti dėl deformacijos arba oksidacijos. Mechaninių pažeidimų priežastys gali būti eismo įvykiai, sunkvežimio eksploatavimas dideliu greičiu nekokybiškame kelyje, užvažiavimas ant kliūties. Korozijos pėdsakai atsiranda dėl aukšto drėgmės lygio. Dėl natūralaus nusidėvėjimo, laikui bėgant strypai nusitryna, o įvorės praranda elastingumą.

Kaip nustatyti gedimus

Gedimas gali būti nustatytas pagal bildantį pakabos garsą ir girgždėjimą manevruojant. Kai kuriais atvejais sunkvežimis gali apvirsti stabdant ar atliekant posūkį. Norint laiku nustatyti ir pašalinti pakabos detalių pažeidimus, rekomenduojama atlikti reguliarią techninę priežiūrą. Specialistai patikrins detales ir pakeis jas būtinybei esant.

AUTODOC patogus elektroninis apsipirkimas

Gal norite nusipirkti stabilizatoriaus strypą ir kitas detales palankiomis kainomis? Užsiregistruokite AUTODOC elektroninėje parduotuvėje. Mes nustatome patrauklias kainas, reguliariai nudžiuginame savo klientus naudingomis akcijomis ir suteikiame galimybę gauti nemokamą pristatymą. Užsisakykite internetu ar per mobiliąją aplikaciją ir įsigykite viską, ko jums reikia jūsų sunkvežimiui prižiūrėti ir remontuoti už ypač žemą kainą.