Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
54-8156
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą

įtempiklio skriemulys sunkvežimiams

Pasirinkite savo transporto priemonę
Norint rasti įtempiklio skriemulys sunkvežimiams ir komercinėms transporto priemonėms ir užtikrint visišką suderinamumą, prašome pasirinkti modelį.
1
2
3
Papildoma informacija
Užsisakyti įtempiklio skriemulys sunkvežimių nebrangiai
  • Įsigyti įtempiklio skriemulys komercinėms transporto nebrangiai su 200 dienų grąžinimo garantija
    Saugus užsakymas 200 dienų
įtempiklio skriemulys sunkvežimiams katalogas - išsirinkite AUTODOC internetinėje parduotuvėje

įtempiklio skriemulys geriausiems sunkvežimių prekių ženklams

Aukštos kokybės įtempiklio skriemulys komercinėms transporto: geriausi prekių ženklai

Daugiau

įtempiklio skriemulys sunkvežimiams: Geriausiai parduodami iš mūsų katalogo

Iš įtempiklio skriemulys katalogo šios prekės buvo perkamos dažniausiai. Platus pasirinkimas iš geriausių prekės ženklų padės Jums išsirinkti geriausią pasiūlymą įtempiklio skriemulys už gerą kainą.

Įtempimo guolis reikalingas reguliuoti generatoriaus diržo įtampai sunkvežimiuose. Tai guolis su plastikine išore ir tvirtinimo įvore.

Sunkvežimių įtempimo guolių tipai

Pagal tvirtinimą:

  • Ekscentrinis. Tokie įtempimo guoliai naudojami apvalkale su išpjova centre. Šis mechanizmas naudojamas užfiksuoti kaiščius variklyje. Įtempimo guolis yra galinėje diržo dalyje ir sukasi veikiant varikliui. Sukdamasis aplink savo ašį, jis pakeičia savo sukimosi padėtį ir taip užtikrina diržo įtempimą.
  • Su kronšteinu. Kronšteinas su varžtais sumontuojamas prie variklio, o įtempimo guolis stipriai privirtinamas prie jo. Diržas įtempiamas kronšteino pagalba.

Pagal įtempimo reguliavimą:

  • Mechaninis. Reikalingas rankinis reguliavimas. Jie geri dėl savo mažos kainos. Dažniausiai jie keičiami po apytiksliai 70 000 km.
  • Automatinis. Save reguliuojantys įrenginiai sumažinantys vibracijos lygį sugerdami smūgius. Tokios atsarginės detalės tvirtesnės. Jų eksploatavimo laikas siekia iki 100 0000 km. Prietaisai suskirstyti į spyrkuoklinius ir hidraulinius.
Gedimai ir jų priežastys

Dėl nuolat patiriamos trinties automobilio įtempėjai ir kitos sunkvežimių atsarginės detalės yra mechaniškai pažeidžiamos ir išderinamos. Plastikinis apvalkalas dažai išsilydo, o guoliai susidaužo ir pradeda rūdyti.

Dilimas ir defektų atsiradimas gali atsirasti dėl svetimkūnių patekimo į šias atsargines detales. Detalių lydymasis dažniausiai įvyksta dėl detalių perkaitimo, o užstrigimas ar išsiderinimas yra netinkamo įdėjimo pasekmė.

Kaip aptikti gedimus.

Kadangi guolio gedimas gali sukelti sunkvežimio generatoriaus diržo gedimą, būtina nuolatinė techninė apžiūra. Jeigu išgirsite pašalinį garsą, pajusite vibraciją, pamatysite mirgančius žibintus ar ženkliai padidėjusias kuro sąnaudas naudojant elektrinius įtaisus, būtinai susisiekite su autoservisu. Mechanikai nustatys mechanizmo įtempimo būseną.

„AUTODOC“ patogus apsipirkimas internetu

Jeigu norite greitai ir nebrangiai nusipirkti įtempimo guolį ar kitus gaminius, skirtus sunkvežimiui, užsiregistruokite „AUTODOC“ internetinėje svetainėje. Čia Jums bus pasiūlytas patogus katalogas, kuriame per kelias akimirkas rasite viską ko gali reikėti Jūsų automobilio remontui ir priežiūrai. Mūsų kainos visada prieinamos ir joms nuolatos taikomos akcijos. Užsisakykite atsargines detales ir pamatysite kaip patogiai ir greitai galite apsipirkti.