Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą

laisvasis / kreipiamasis skriemulys sunkvežimiams

Pasirinkite savo transporto priemonę
Norint rasti laisvasis / kreipiamasis skriemulys sunkvežimiams ir komercinėms transporto priemonėms ir užtikrint visišką suderinamumą, prašome pasirinkti modelį.
1
2
3
Papildoma informacija
Užsisakyti laisvasis / kreipiamasis skriemulys sunkvežimių nebrangiai
  • Įsigyti laisvasis / kreipiamasis skriemulys komercinėms transporto nebrangiai su 200 dienų grąžinimo garantija
    Saugus užsakymas 200 dienų
laisvasis / kreipiamasis skriemulys sunkvežimiams katalogas - išsirinkite AUTODOC internetinėje parduotuvėje

laisvasis / kreipiamasis skriemulys geriausiems sunkvežimių prekių ženklams

Aukštos kokybės laisvasis / kreipiamasis skriemulys komercinėms transporto: geriausi prekių ženklai

Daugiau

laisvasis / kreipiamasis skriemulys sunkvežimiams: Geriausiai parduodami iš mūsų katalogo

Iš laisvasis / kreipiamasis skriemulys katalogo šios prekės buvo perkamos dažniausiai. Platus pasirinkimas iš geriausių prekės ženklų padės Jums išsirinkti geriausią pasiūlymą laisvasis / kreipiamasis skriemulys už gerą kainą.

Kreipiantysis guolis sunkvežimiuose nustato paskirstymo diržo trajektoriją. Jie parduodami atskirai arba kaip dalis komplekte.

Kreipiančių guolių rūšys

Pagal paskirtį:

  • Generatoriaus diržui. Priklausomai nuo naudojamo diržo, jie gali būti lygaus paviršiaus arba turėti griovelius. Jų eksploatavimo laikas apie 70-80 tūkstančių km.
  • Paskirstymo diržui. Jų dizainas yra toks, kad sugebėtų priimti dantytą diržą. Jo keitimas reikalingas kas 75-100 tūkstančių km.

Pagal medžiagą:

  • Polimerinis labai atsparus drėgmei;
  • Metalinis atsparesnis mechaniniam nusidėvėjimui;

Šie produktai skiriasi pagal išmatavimus. Dažniausiai kūrėjas pateikia plotį ir išorinį skersmenį. Jie turėtų atitikti sunkvežimio diržo nustatytas charakteristikas.

Gedimai ir jų priežastys

Kreipiantieji guoliai lengvuosiuose automobiliuose, turėtų būti keičiami kartu su variklio diržu, kai jie nusidėvi. Nusidėvėjimas gali pagreitėti dėl didesnio krūvio, kuris gali paskatinti atsarginės detalės sugedimą.

Išorinė atsarginės detalės dalis gali būti pažeidžiama dėl sąlyčio su išorėje esančiu objektu, pvz. akmeniu. Šoniniai kreipiantieji gali deformuotis netinkamai sumontavus atsarginę detalę.

Kaip aptikti gedimus

Atsarginių detalių patikrinimas turėtų būti vykdomas kas 15 000 km. Jeigu techninės priežiūros metu ši detalė lengvai sukiojasi ar kelia triukšmą, ją reikia pakeisti. Paskirstymo diržo atsarginės detalės nėra tikrinamos be reikalo. Garsas kylantis dėl šio komponento skleidžiamo triukšmo gali nurodyti problemą su varikliu. Tokiu atveju reikėtų nuvykti į autoservisą nelaukiant reguliarios techninės priežiūros.

„AUTODOC“ patogus apsipirkimas internetu

Mūsų internetinėje svetainėje rasite labai daug atsarginių detalių automobiliams už labai nedidelę kainą. Jūs galite užsisakyti kreipiantysis guolius ar kitus gaminius komercinėms transporto priemonėms. Akcijų metu pastebėsite labai žemas kainas. Jeigu jums reikia pagalbos renkantis prekes kataloge, kreipkitės į AUTODOC specialistus internetiniame pokalbių lange. Jie suteiks jums informaciją ir padės greitai įsigyti viską, ko reikia sunkvežimio remontui.