Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą

sankabos atleidiklis sunkvežimiams

Pasirinkite savo transporto priemonę
Norint rasti sankabos atleidiklis sunkvežimiams ir komercinėms transporto priemonėms ir užtikrint visišką suderinamumą, prašome pasirinkti modelį.
1
2
3
Papildoma informacija
Užsisakyti sankabos atleidiklis sunkvežimių nebrangiai
  • Įsigyti sankabos atleidiklis komercinėms transporto nebrangiai su 200 dienų grąžinimo garantija
    Saugus užsakymas 200 dienų
sankabos atleidiklis sunkvežimiams katalogas - išsirinkite AUTODOC internetinėje parduotuvėje

sankabos atleidiklis geriausiems sunkvežimių prekių ženklams

Aukštos kokybės sankabos atleidiklis komercinėms transporto: geriausi prekių ženklai

Daugiau

sankabos atleidiklis sunkvežimiams: Geriausiai parduodami iš mūsų katalogo

Iš sankabos atleidiklis katalogo šios prekės buvo perkamos dažniausiai. Platus pasirinkimas iš geriausių prekės ženklų padės Jums išsirinkti geriausią pasiūlymą sankabos atleidiklis už gerą kainą.

Sankabos paleidiklis skirtas atskirti diskams sunkvežimiuose. Jis suaktyviniamas kai perjungiami bėgiai ir kai variklis dirba tuščia eiga.

Sunkvežimių sankabos paleidiklių rūšys
  • Mechaniniai. Jie valdomi troso pagalba yra gana paprastos išvaizdos ir nėra labai efektyvūs. Dažniausi nėra brangūs.
  • Hidrauliniai. Jie valdomi, kai pedalas paspaudžiamas, tokiu būdu padidinant skysčio slėgį pagrindiniame cilindre, kuris parduodamas pagalbiniam cilindrui. Tokiu būdu sankabos paleidiklis juda link diafragmos. Todėl vairuotojui beveik nereikia pastangų nuspausti pedalą.
Gedimai ir jų priežastys

Ši atsarginė detalė negali būti remontuojama ir keičiama visa kai tik naudojama susidėvi. Tai įvyksta dėl to, kad šioje atsarginėje detalėje esantis tepalas pakeičia savo savybes dėl nuolatinio kontakto su vandeniu ir purvu.

Jeigu sumontuojamas netinkamai, taip pat kaip ir lengvuosiuose automobiliuose, jis pradeda slysti taip pažeisdamas aplinkui esančias kitas atsargines detales.

Kaip aptikti gedimus

Jeigu nuspaudžiamas pedalas ilgiau palaikomas ir girdimas beldimo garsas, tai parodo guolio žiedo nusidėvėjimą. Vizualiai diagnozuoti gana sudėtinga, nes tam atlikti reikia numontuoti šią detalę. Nerekomenduotina daryti tai patiems, geriau susisiekti su autoservisu. Atsarginė detalė turėtų būti keičiama kas 100-150 tūkstančių km nepriklausomai nuo to, kad nėra akivaizdžių susidėvėjimo simptomų.

„AUTODOC“ patogus apsipirkimas internetu

Gal norite apsipirkti naudodami išmanųjį telefoną? Įdiekite mobiliąją aplikaciją ir galėsite įsigyti sankabos paleidiklį, smagračius, diferencialus ir kitas atsargines detales Jūsų sunkvežimiui bet kur. Mūsų patikimos kainos ir patrauklios akcijos suteikia galimybę nusipirkti viską ko Jums reikia labai nebrangiai. Pradėkite naršyti po mūsų katalogą ir įsitikinsite, kad „AUTODOC“ internetinė svetaines yra paprasta ir naudinga.