Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą

sankabos remonto komplektas, visas sunkvežimiams

Pasirinkite savo transporto priemonę
Norint rasti sankabos remonto komplektas, visas sunkvežimiams ir komercinėms transporto priemonėms ir užtikrint visišką suderinamumą, prašome pasirinkti modelį.
1
2
3
Papildoma informacija
Užsisakyti sankabos remonto komplektas, visas sunkvežimių nebrangiai
  • Įsigyti sankabos remonto komplektas, visas komercinėms transporto nebrangiai su 200 dienų grąžinimo garantija
    Saugus užsakymas 200 dienų
sankabos remonto komplektas, visas sunkvežimiams katalogas - išsirinkite AUTODOC internetinėje parduotuvėje

sankabos remonto komplektas, visas geriausiems sunkvežimių prekių ženklams

Aukštos kokybės sankabos remonto komplektas, visas komercinėms transporto: geriausi prekių ženklai

Daugiau

sankabos remonto komplektas, visas sunkvežimiams: Geriausiai parduodami iš mūsų katalogo

Iš sankabos remonto komplektas, visas katalogo šios prekės buvo perkamos dažniausiai. Platus pasirinkimas iš geriausių prekės ženklų padės Jums išsirinkti geriausią pasiūlymą sankabos remonto komplektas, visas už gerą kainą.

Sunkvežimio sankabos komplektas tai sudedamosios dalys perduodančios sukimo momentą iš variklio ratams. Šį komplektą sudaro smagratis, diskatorius, sankabos diskas, sankabos paleidiklis ir tvirtinimo detalės. Jeigu sunkvežimyje yra dvigubo disko sistema, taip pat komplekte yra ir tarpinis diskas. Atsarginės detalės pagamintos iš ketaus, plieno lydinio ir beasbesčių trinties medžiagų. Kataloguose pateikti komplektai skiriasi savo sudedamųjų dalių skaičiumi ir kaina.

Kada laikas sumontuoti naują komplektą?

Nėra griežtų nustatytų reikalavimų kada reikėtų keisti jį. Dažniausiai tarnavimo laikas yra 80 000 – 150 000 km. Nusidėvėjimas priklauso nuo vairavimo stiliaus ar automobilio naudojimo sąlygų.

Keletas požymių parodo būtinumą keisti šį komplektą. Nepilnas sankabos sujungimas ar atjungimas perjungiant bėgius, automobilio kėbulo vibracija, užstrigimai ar pašaliniai garsai kai pedalas nuspaudžiamas.

Sunkvežimių atsarginės detalės veikiamos didelių krūvių, priešingai nei lengvųjų automobilių. Todėl labai svarbu laiku kreiptis į autoservisus diagnozuoti būklę ir atlikti techninę priežiūrą.

Garsūs šių komplektų gamintojų vardai

Plačiai žinomi prekių ženklai:

  • „Valeo“
  • „Sachs“
  • „Luk“
  • „Dt“ ir kt.

„AUTODOC“ patogus apsipirkimas internetu

Mūsų internetinėje svetainėje įsigykite sankabos komplektą ir daugeli kitų atsarginių detalių. Jeigu šiam gaminiui taikoma akcija, galite jį įsigyti už dar mažesnę kainą. Pasiklauskite mūsų klientų aptarnavimo specialistų, kokios esamos akcijos ir pasinaudokite „AUTODOC“ pelningais internetiniais pirkiniais.