Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą

sankabos diskas sunkvežimiams

Pasirinkite savo transporto priemonę
Norint rasti sankabos diskas sunkvežimiams ir komercinėms transporto priemonėms ir užtikrint visišką suderinamumą, prašome pasirinkti modelį.
1
2
3
Papildoma informacija
Užsisakyti sankabos diskas sunkvežimių nebrangiai
  • Įsigyti sankabos diskas komercinėms transporto nebrangiai su 200 dienų grąžinimo garantija
    Saugus užsakymas 200 dienų
sankabos diskas sunkvežimiams katalogas - išsirinkite AUTODOC internetinėje parduotuvėje

sankabos diskas geriausiems sunkvežimių prekių ženklams

Aukštos kokybės sankabos diskas komercinėms transporto: geriausi prekių ženklai

Daugiau

sankabos diskas sunkvežimiams: Geriausiai parduodami iš mūsų katalogo

Iš sankabos diskas katalogo šios prekės buvo perkamos dažniausiai. Platus pasirinkimas iš geriausių prekės ženklų padės Jums išsirinkti geriausią pasiūlymą sankabos diskas už gerą kainą.

Sunkvežimių sankabos diskas yra tarpinis elementas tarp pavarų dėžės ir variklio ir veikia atjungiant variklį nuo pavarų dėžės ir ratų. Šis automobilio elementas susijęs su beveik visais sunkvežimio valdymo etapais: užvedant, perjungiant bėgius ir stabdant. Tai labai reikalinga sistemos detalė, kadangi ji padeda apsausogti atsargines detales nuo per didelių krūvių. Sankabos diskas pagamintas iš metalo padengto trinties medžiaga.

Sunkvežimių sankabos diskų tipai

Gamintojai išskiria tokias sudedamąsias dalis:

  • Diskatorius
  • Sankabos diskas
  • Sankabos tarpinė

Pastaroji panaudojama dideliems sukimo momentams pritaikytoje dviejų plokščių sistemoje. Atsarginės detalės gali skirtis savo išvaizda, dydžiu, montavimo būdu ir kitais parametrais.

Gedimai ir jų priežastys

Gaminys gali tarnauti nuo 80 000 iki 150 000 km. Jo tarnavimo laikotarpis priklauso nuo individualaus vairavimo stiliaus, krovinių svorio ir kelių būklės.

Ši atsarginė detalė dažniausiai sugenda dėl dilimo, rečiau – dėl spyruoklės lūžimo. To priežastis gali būti netaisyklingas arba per dažnas sankabos pedalo nuspaudimas, kuris nudėvi šonines sankabos mechanizmo dalis. Tai dažnai nutinka tada, kai automobilis naudojamas su per žemu stabdžio skysčio lygiu. Taip pat ši atsarginė detalė gali deformuotis ir dėl netinkamo sumontavimo.

Kaip nustatyti gedimus

Atsarginių detalių pažeidimus galima pastebėti jeigu: nepilnai įsijungia pavara, pedalas nesugeba grįžti į pradinę padėtį ir t.t. Taip pat gali būti stipri vibracija, pašalinis triukšmas, pavaros išmetimas, nepakankamas automobilio greitis didinant variklio apsukas.

Taip pat kaip ir lengvųjų automobilių, sunkvežimių sankabos disko nusidėvėjimą galima patikrinti paspaudus pedalą. Automobilis turėtų būti ant lygaus paviršiaus, variklis įšilęs. Pedalas spaudžiamas ir lėtai atleidžiamas, stebint kada įvyksta sukibimas su varikliu, kuo anksčiau tai atsitinka, tuo mažiau yra nusidėvėjusi atsarginė detalė. Būtina greitai pakeisti sankabą, jeigu jaučiamas degimo kvapas.

„AUTODOC“ patogus apsipirkimas internetu

Mūsų internetinėje svetainėje galite užsisakyti sankabos diską ir kitas sunkvežimių atsargines detales labai nebrangiai. Jūs ilgai netruksite, kadangi mūsų internetinė parduotuvė yra draugiška vartotojui, o taip pat turime kvalifikuotų specialistų. Galite įsigyti viską, ko Jums reikia, labai pigiai, jeigu Jūsų užsakytiems gaminiams yra taikoma akcija. Su „AUTODOC“ sutaupysite laiko ir pinigų.