Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą

vandens siurblys / tarpiklis sunkvežimiams

Pasirinkite savo transporto priemonę
Norint rasti vandens siurblys / tarpiklis sunkvežimiams ir komercinėms transporto priemonėms ir užtikrint visišką suderinamumą, prašome pasirinkti modelį.
1
2
3
Papildoma informacija
Užsisakyti vandens siurblys / tarpiklis sunkvežimių nebrangiai
  • Įsigyti vandens siurblys / tarpiklis komercinėms transporto nebrangiai su 200 dienų grąžinimo garantija
    Saugus užsakymas 200 dienų
vandens siurblys / tarpiklis sunkvežimiams katalogas - išsirinkite AUTODOC internetinėje parduotuvėje

vandens siurblys / tarpiklis geriausiems sunkvežimių prekių ženklams

Aukštos kokybės vandens siurblys / tarpiklis komercinėms transporto: geriausi prekių ženklai

Daugiau

vandens siurblys / tarpiklis sunkvežimiams: Geriausiai parduodami iš mūsų katalogo

Iš vandens siurblys / tarpiklis katalogo šios prekės buvo perkamos dažniausiai. Platus pasirinkimas iš geriausių prekės ženklų padės Jums išsirinkti geriausią pasiūlymą vandens siurblys / tarpiklis už gerą kainą.

Panašiai kaip vandens siurblys lengvuosiuose automobiliuose, sunkvežimiuose jis yra būtinas, kad būtų užtikrina antifrizo cirkuliacija aušinimo sistemoje. Skystis judinamas išcentrinės jėgos.

Rūšys

Gamintojų kataloguose yra įvairaus dizaino produktai. Yra detalių:

  • Atskiru korpusu
  • Integruotų į cilindrų bloką.

Prietaisai aktyvuojami per variklį su diržu arba grandine. Korpusas gali būti pagamintas iš įvairių medžiagų, kurios gali būti:

  • Ketaus
  • Aliuminio

Internetu galite įsigyti prietaisą su papildoma įranga, pvz., su ventiliatoriumi, geresniam skysčio atvėsinimui. Taip pat, komplektą gali sudaryti vandens siurblio tarpinė sunkvežimiui. Dažniausiai ji pagaminta iš paronito, popieriaus arba gumos.

Gedimai ir jų priežastys

Vidutiniškai šios detalės ekploatavimos laikas yra 120 000 km. Dėl žemos kokybės aušinimo skysčio naudojimo gali pagreitėti detalės gedimas. Dėl šios priežasties susidaro nuosėdos ant sienelių, atsiranda siurblio detalių pažeidimai, guolio užsikimšimas ir sparnuotės sugadinimas. Sunkvežimio vandens siurblio gedimas gali atsirasti dėl variklio nuolatinio naudojimo maksimaliu pajėgumu.

Veikimo metu neišvengiamai atsiranda korozijos pėdsakai ant metalių siurblio detalių. Dėl netinkamos priežiūros, tai gali tapti prietaiso sandarumo praradimo ir antifrizo nutekėjimo priežastimi. Tinkamas prietaiso sujungimas gali būti prarastas dėl nuolatinės variklio vibracijos.

Kaip nustatyti gedimus

Įrenginio gedimas gali būti nustatytas iš pašalinio garso veikimo metu, antifrizo nutekėjimo, ir padidėjusios variklio temperatūros. Pastarasis gali būti matomas signaline lempute prietaisų skydelyje. Tokiu atveju reikia nedelsiant sumontuoti naują detalę, kad būtų išvengta didelės žalos ir brangaus variklio remonto.

AUTODOC patogus elektroninis apsipirkimas

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galite užsisakyti vandens siurblį sunkvežimui ir daugybę kitų detalių palankiomis kainomis. Kompetentingi klientų aptarnavimo tarnybos specialistai su mielu noru pagelbės Jums pasirinkti produktus, kurie idealiai atitiks Jūsų automobilio technines charakteristikas. Stebėkite akcijas, kurios skelbiamos AUTODOC. Jos padės Jums nusipirkti viską dar pigiau.