Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą

priekinis žibintas sunkvežimiams

Pasirinkite savo transporto priemonę
Norint rasti priekinis žibintas sunkvežimiams ir komercinėms transporto priemonėms ir užtikrint visišką suderinamumą, prašome pasirinkti modelį.
1
2
3
Papildoma informacija
Užsisakyti priekinis žibintas sunkvežimių nebrangiai
  • Įsigyti priekinis žibintas komercinėms transporto nebrangiai su 200 dienų grąžinimo garantija
    Saugus užsakymas 200 dienų
priekinis žibintas sunkvežimiams katalogas - išsirinkite AUTODOC internetinėje parduotuvėje

priekinis žibintas geriausiems sunkvežimių prekių ženklams

Aukštos kokybės priekinis žibintas komercinėms transporto: geriausi prekių ženklai

Daugiau

priekinis žibintas sunkvežimiams: Geriausiai parduodami iš mūsų katalogo

Iš priekinis žibintas katalogo šios prekės buvo perkamos dažniausiai. Platus pasirinkimas iš geriausių prekės ženklų padės Jums išsirinkti geriausią pasiūlymą priekinis žibintas už gerą kainą.

Priekiniai žibintai yra atsakingi už kelio apšvietimą automobilio priekyje, o taip pat kitiems eismo dalyviams įspėti. Priekiniams žibintams priskiriami artimųjų ir tolimųjų šviesų žibintai, gabaritiniai, posūkių bei dienos šviesos žibintai. Apšvietimo prietaisai įrengti iš abiejų transporto priemonės pusių.

Priekinių žibintų tipai

Pagal lempos tipą:

  • Volframo – naudoja mažai elektros energijos ir yra nebrangios. Šviesos galingumas žemas, o naudojimo laikas gana trumpas iki 1000 valandų.
  • Halogeno – labiausiai pamėgtos lempos, nes jų skleidžiama šviesa yra galingesnė, o tarnavimo laikas ilgesnis, daugiau nei 1500 valandų.
  • Dujų iškrovos lempos - dėl ksenoninių dujų kaitinimo jų skleidžiama šviesa yra galingesnė. Vidutinis eksploatavimo laikas yra nuo 2000 iki 3000 valandų. Kadangi šių lempų išorinė pusė nėra šildoma, jos gali būti dedamos ir į plastikinius difuzorius. Šių lempų trūkumas – aukšta kaina.
  • Šviesos diodai (LED) - yra kompaktiški, atsparūs pažeidimams ir ekonomiški. Jie užtikrina optimalų apšvietimo lygį. Lempos pasižymi ilgu tarnavimo laiku, kuris gali siekti daugiau nei 3000 valandų. Trūkumai - šviesos diodų kaina gana aukšta, o galingumas mažesnis nei HID ksenono lempų.

Pagal reflektoriaus formą:

  • Parabolinis - šviesos galingumas tiesiogiai priklauso nuo reflektoriaus dydžio, kuo jis didesnis, tuo skleidžiama šviesa ryškesnė.
  • Sudėtinė forma - lempa suskirstyta į keletą dalių, kiekvienas iš jų atspindi šviesą tam tikru būdu ir tokiu būdu užtikrina tolygų apšvietimą.
  • Elipsoidas - naudojamas projektoriaus tipo žibintuose. Nors jį sudarančios dalys yra mažos, gaminama šviesa pakankamai intensyvi.

Gedimai ir jų priežastys:

Lengvųjų automobilių ir sunkvežimių priekinio žibinto lęšio gedimas dažniausiai atsiranda dėl mechaninio pažeidimo arba aukštos temperatūros. Pernelyg galingų lempų įrengimas, gali sukelti lydymasį, o avarijos atveju - stiklo įtrūkimą. Taip pat žibintų gedimai pasitaiko dėl netinkamo jų įrengimo ar naudojimo taisyklių nesilaikymo.

Trumpo sujungimo atveju kaitrinės lempos gali susprogdinti, patekusi drėgmė gali sukelti oksidaciją, o susidėvėję laidai gali sutrūkti. Daugeliu atvejų, keisti visą žibintą nėra būtina, pakanka sugadintą dalį pakeisti nauja. Išimtis yra uždarojo tipo šviesos diodų (LED) žibintai.

Kaip nustatyti priekinių žibintų gedimą:

Žibinto gedimą parodo blausi šviesa arba jos nebuvimas. Taip pat, pasislinkęs šviesos spindulys arba šviesos mirksėjimas po įjungimo.

Žibinto elementas turi būti pakeistas, jei patikrinimo metu pastebimi įtrūkimai ir nutrupėjimai ant difuzoriaus arba lydymosi požymiai. Išėmus sugadintą elementą gedimas gali būti nustatomas vizualiai.

Atliekant remontą, transporto priemonės elektros instaliacija gali būti patikrinama su specialiai tam skirta įranga, pavyzdžiui, specialistai dažnai patikrina grandinės varžą, įtampą ir srovės stiprumą.

"AUTODOC" patogus pirkimas internetu

Siūlome įsigyti priekinių žibintų sunkvežimiams mūsų internetinėje parduotuvėje. Dėka vartotojui draugiško dizaino ir lengvo valdymo, elektronine parduotuve naudotis patogu ir paprasta, užsisakyti prekes užtruksite vos porą minučių. Savo klientams mes siūlome aukščiausios kokybės produktus klientams už prieinamą kainą.