Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą

stabdžių matuoklis, laikiklis [atrama] sunkvežimiams

Pasirinkite savo transporto priemonę
Norint rasti stabdžių matuoklis, laikiklis [atrama] sunkvežimiams ir komercinėms transporto priemonėms ir užtikrint visišką suderinamumą, prašome pasirinkti modelį.
1
2
3
Papildoma informacija
Užsisakyti stabdžių matuoklis, laikiklis [atrama] sunkvežimių nebrangiai
  • Įsigyti stabdžių matuoklis, laikiklis [atrama] komercinėms transporto nebrangiai su 200 dienų grąžinimo garantija
    Saugus užsakymas 200 dienų
stabdžių matuoklis, laikiklis [atrama] sunkvežimiams katalogas - išsirinkite AUTODOC internetinėje parduotuvėje

stabdžių matuoklis, laikiklis [atrama] geriausiems sunkvežimių prekių ženklams

Aukštos kokybės stabdžių matuoklis, laikiklis [atrama] komercinėms transporto: geriausi prekių ženklai

Daugiau

stabdžių matuoklis, laikiklis [atrama] sunkvežimiams: Geriausiai parduodami iš mūsų katalogo

Iš stabdžių matuoklis, laikiklis [atrama] katalogo šios prekės buvo perkamos dažniausiai. Platus pasirinkimas iš geriausių prekės ženklų padės Jums išsirinkti geriausią pasiūlymą stabdžių matuoklis, laikiklis [atrama] už gerą kainą.

Stabdžių apkaba pagaminta iš metalo su skylėmis kniedėms, kurios sutvirtinamos su krumpliaračių ir užtikrina tinkamą stabdžių trinkelių ir disko poziciją. Priekinių ir galinių stabdžių apkabų remontui gali būti naudojamos skirtingos detalės. Dauguma gamybos įmonių siūlo gana pigius remonto komplektus, pašalinant problemą, o tai nereikalauja keisti pagrindinės detalės. Šiuose rinkiniuose gali būti kreipiančiosios, sandarikliai, guminės apsaugos ir tepalai.

Kada reikėtų remontuoti

Rinkinio tarnavimo laikas nėra apribotas; tai labai priklauso nuo vairavimo stiliaus ir sunkiasvorio automobilio apkrovos. Kai kurie elementai dėl didelio apkrovimo gali nustoti veikti, todėl svarbu jų būklę nuolatos tikrinti autoservise kas šešis mėnesius.

Pagrindinės gedimų priežastys gali būti mechaniniai gedimai, skylių defektai, korozija, judančių detalių užstrigimas. Jeigu atsiranda triukšmas, staigus stabdymas, staigus stabdžių trinkelių nusidėvėjimas, vibruojantis stabdžio pedalas ir sunkvežimio nestabilumas lėtinant, tai ženklas, kad reikia nedelsiant remontuoti automobilį.

Garsūs komplektų gamintojai

Aukštos kokybės gaminius kuria:

  • Olandijos A.B.S.;
  • Ispanijos ERT ir Autofren Seinsa;
  • Vokietijos TRW.
AUTODOC patogus apsipirkimas internetu

„AUTODOC“ internetinėje svetainėje galite nusipirkti stabdžių apkabų remonto komplektą ir daug kitų aukštos kokybės detalių. Mūsų parduodamų prekių kainos nustebins Jus, o akcijos bus kaip premija. Tapkite mūsų klientais šiandien ir uždirbkite apsipirkdami pas mus.