Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
78-0633
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą

stabdžių trinkelė sunkvežimiams

Pasirinkite savo transporto priemonę
Norint rasti stabdžių trinkelė sunkvežimiams ir komercinėms transporto priemonėms ir užtikrint visišką suderinamumą, prašome pasirinkti modelį.
1
2
3
Papildoma informacija
Užsisakyti stabdžių trinkelė sunkvežimių nebrangiai
 • Įsigyti stabdžių trinkelė komercinėms transporto nebrangiai su 200 dienų grąžinimo garantija
  Saugus užsakymas 200 dienų
stabdžių trinkelė sunkvežimiams katalogas - išsirinkite AUTODOC internetinėje parduotuvėje

stabdžių trinkelė geriausiems sunkvežimių prekių ženklams

Aukštos kokybės stabdžių trinkelė komercinėms transporto: geriausi prekių ženklai

Daugiau

stabdžių trinkelė sunkvežimiams: Geriausiai parduodami iš mūsų katalogo

Iš stabdžių trinkelė katalogo šios prekės buvo perkamos dažniausiai. Platus pasirinkimas iš geriausių prekės ženklų padės Jums išsirinkti geriausią pasiūlymą stabdžių trinkelė už gerą kainą.

Stabdžių kaladėlės vis dažniau panaudojamos sunkvežimiuose. Atsarginių detalių trinties koeficientas yra stabilus tiek stabdymo pradžioje, tiek pabaigoje, jie yra didelio reagavimo lygio, todėl idealiai tinka stabdyti sunkius automobilius. Jie turi plokščią paviršių, kuris liečiasi su diskais kai nuspaudžiamas pedalas.

Sunkvežimių stabdžių kaladėlių rūšys

Priklausomai nuo ašies:

 • Priekiniai vidutiniškai tarnauja nuo 80 000 iki 10 000 km.
 • Galiniai susidėvi tarnauja tarp 70 000 ir 110 000 km.

Pagal medžiagos rūšį:

 • Pusiau metalinės. Juose yra apie 30-65% metalo. Jos pasižymi patvarumu ir ilgaamžiškumu. Deja, kaladėlės pakankamai triukšmingos, tačiau labai efektyvios staigiai stabdant.
 • Su nedideliu kiekiu metalo. Metalas sudaro apie 10-30%. Tai labai nebrangios, tačiau greitai dylančios atsarginės detalės, be to lengvai susiformuoja dulkės.

Pagal nusidėvėjimo jutiklį:

 • Su jutikliu parodo kritinį sluoksnio nusidėvėjimą.
 • Be jutiklio reikalauja nuolatinio stebėjimo.
Gedimai ir jų priežastys

Labai panašiai kaip ir lengviesiems automobiliams, jeigu kaladėlės nusidėvi anksčiau laiko arba netolygiai, tai turi įtakos suportams, gali įvykti jų arba stūmoklių užsikirtimas. Pastarųjų sklandus darbas gali sutrikti dėl dulkių, kai sudedamąsias detales veikia drėgmė ir purvas.

Jeigu stūmoklis užstrigęs išskleistoje padėtyje, sudedamosios detalės trins disko mechanizmą važiuojant. Tai daro įtaką ankstyvam nusidėvėjimui, perkaitimui ar sudegimui.

Diskų paviršiaus pažeidimai – metalo drožlės, įtrūkimai ir pažeidimai – taip pat pavojingi kaladėlėms. Tai dažnai nutinka dėl perkaitimo pernelyg dažnai naudojant stabdžius arba važiuojant nuokalne.

Kaip aptikti gedimus

Didžioji dalis sunkvežimių galinių kaladėlių yra montuojamos su jutikliais. Jie palengvina šių detalių būklės stebėjimą siųsdami garsinį signalą arba signalą prietaisų skydelyje, kad laikas keisti stabdžių kaladėles.

Nepriklausomai nuo jutiklio, kiekvienos techninės priežiūros metu reikėtų nustatyti kaladėlių storį. Gauti duomenys turėtų sutapti su nurodytais gamintojo techninėje dokumentacijoje duomenimis.

Nenumatytus patikrinimus galima atlikti kai:

 • Jaučiamas degimo kvapas salone stabdant;
 • Nukrypimas nuo tiesaus stabdymo;
 • Pailgėjęs stabdymo kelias;
 • Šoninis slydimas kai stabdžio pedalas atleidžiamas.
„AUTODOC“ patogus apsipirkimas internetu

Norėdami apsipirkti greitai ir pigiai, tapkite mūsų elektroninės parduotuvės klientu. Kadangi turime gausų asortimentą, neabejotinai rasite bet kurio modelio sunkvežimių stabdžių kaladėles. Mūsų specialistai greitai atsakys į visus Jūsų klausimus ir paruoš atsargines detales išsiuntimui. Nedidelės kainos kaip premija prie aukštos kokybės paslaugų.