Plus
Išbandyti premium paskyrą
0   Prekės
#
50-0562
0,00 €
Pridėkite prekę į krepšelį norėdami atlikti pirkimą

stabdžių būgnas sunkvežimiams

Pasirinkite savo transporto priemonę
Norint rasti stabdžių būgnas sunkvežimiams ir komercinėms transporto priemonėms ir užtikrint visišką suderinamumą, prašome pasirinkti modelį.
1
2
3
Papildoma informacija
Užsisakyti stabdžių būgnas sunkvežimių nebrangiai
  • Įsigyti stabdžių būgnas komercinėms transporto nebrangiai su 200 dienų grąžinimo garantija
    Saugus užsakymas 200 dienų
stabdžių būgnas sunkvežimiams katalogas - išsirinkite AUTODOC internetinėje parduotuvėje

stabdžių būgnas geriausiems sunkvežimių prekių ženklams

Aukštos kokybės stabdžių būgnas komercinėms transporto: geriausi prekių ženklai

Daugiau

stabdžių būgnas sunkvežimiams: Geriausiai parduodami iš mūsų katalogo

Iš stabdžių būgnas katalogo šios prekės buvo perkamos dažniausiai. Platus pasirinkimas iš geriausių prekės ženklų padės Jums išsirinkti geriausią pasiūlymą stabdžių būgnas už gerą kainą.

Sunkvežimio stabdžių būgnai yra tuščiaviduriai metaliniai cilindrai, prie kurių prispaudžiamos stabdžių trinkelės. To pasekoje, sumažėja greitis ir automobilis yra stabdomas. Detalė tvirtai sujungta su rato stebule ir sukasi kartu su ja. Detalės yra patvarios, efektyvios ir paprasto dizaino.

Sunkvežimių stabdžių būgnų rūšys

Priklausomai nuo ašies:

  • Galinė
  • Priekinė
  • Universali

Sunkvežimio galiniai ir priekiniai stabdžių būgnai turi skirtingus išmatavimus ir svorį. Dažniausiai platesnės detalės montuojamos gale, siauresnės montuojamos priekyje. Daugelis dviejų ašių sunkvežimių turi tiek priekines, tiek galines detales su tais pačiais parametrais.

Pagal išvaizdą:

  • Kompozicinis. Jose yra dvi dalys: cilindras ir flanšas. Jos laikomi pačiais patvariausiais.
  • Vientisas. Jos gana nebrangios.

Pagal medžiagą:

  • Aliuminis. Jos yra lengvos, gerai išskaido šilumą ir gretai atvėsta. Jis labai atsparios korozijai, estetiškos išvaizdos ir palyginus nebrangios. Gali deformuotis, jeigu perkaitinama.
  • Ketus. Jos yra patvarios ir nesideformuoja aukštoje temperatūroje. Joms atvėsti reikia daug laiko ir labiau linkusios į koroziją drėgnoje aplinkoje.

Detalės gali turėti įvairius diametrus. Skirtingai nuo lengvųjų automobilių būgninių stabdžių, kurių dydis yra 200 mm, sunkvežimių detalių matmuo gali pasiekti ir netgi viršyti 450 mm.

Gedimai ir jų priežastys

Detalės pagamintos iš patvarių medžiagų, tačiau dėl mechaninių ir temperatūrinių apkrovų jos laikui bėgant nusidėvi. Dažniausiai eksploatavimo trukmė yra 100 000 km. Pagrindiniai nusidėvėjimo ženklai yra padidėjęs vidinis skersmuo, taip pat drožlės, įtrūkimai, rūdys. Tokių pažeidimų atveju, detalės negali būti remontuojamos, jas reikia pakeisti.

Kaip nustatyti gedimus

Šių prietaisų veikimas tiesiogiai susijęs su saugumu, todėl reikalinga nuolatinė priežiūra. Atliekant kiekvieną priežiūrą, reikia įvertinti detalių būklę, naudojantis patikrinimo skylėmis skyde. Taip pat, diagnostika reikalinga, jeigu sunkvežimis lėtėja lėčiau, nei įprastai atliekant staigų stabdymą. Detalių gedimai gali būti nustatyta dėl vibracijų vaire ar sunkumo apsisukant.

AUTODOC patogus elektroninis apsipirkimas

Gal norite geromis sąlygomis įsigyti stabdžių būgnus ir kitas sunkvežimių detales? Sveiki atvykę į AUTODOC. Mūsų kataloge rasite platų aušktos kokybės prekių asortimentą palankiomis kainomis. Nuolaidos taikoms daugeliui jų, o tai padės sutaupyti. Atsisveikinkite su permokėjimais – užsisakykite internetu mūsų elektroninėje parduotuvėje tuoj pat.